برف و باران در جاده‌های 15 استان/13 جاده مسدود است

لوگوی تین نیوز تین نیوز . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۰
در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان های رضوی و شمالی، اردبیل ، البرز، تهران، زنجان، گیلان، سمنان، گلستان و مازندران گزارش شده است.

مقام مسوول مرکز مدیریت را ه ها با بیان اینکه محورهای شمالی برفی و بارانی است، گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان های رضوی و شمالی، اردبیل ، البرز، تهران، زنجان، گیلان، سمنان، گلستان و مازندران گزارش شده است.
به گزارش تین نیوز، ایمان محرابی نیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور ، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.
ترافیک در آزادراه کرج-قزوین و در آزادراه قزوین-کرج
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها اظهار کرد: در حال حاضر تردد در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، روان است.
وی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده های پل فردیس و پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.
* برف و باران در جاده های 15 استان
محرابی نیا با اشاره به اینکه در محورهای شمالی بارش برف و باران گزارش شده است، گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل ، البرز، تهران، زنجان، قزوین، همدان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گیلان، سمنان، کردستان، گلستان و مازندران گزارش شده است.
ترافیک جاده ها کمتر شد
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت را ه ها تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار