فرمانده سپاه کردستان گفت: سپاه با بسیج تمامی امکانات و نیروهای خود به جنگ کرونا آمده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی صبح امروز در مصاحبه با خبرنگاران رسانه ها اظهار داشت: هر آنچه که نظام برای مقابله با کرونا انجام می دهد از کانال رسانه ها به اطلاع مردم می رسد که در طول این مدت اطلاع رسانی های خوبی انجام شده است.
وی اذعان داشت: رسالت سپاه حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب است و هر جا نیاز به سپاه باشد ورود می کند که این موضوع در جریان ها و برهه های مختلف ثابت شده است.
به گفته سردار حسینی، سپاه در دوران دفاع مقدس، در مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و .. و محرومیت زدایی و درمان سپاه پای کار بوده و همکاران ما در سپاه کردستان همچنان پای کار بوده اند و در بحث مقابله با کرونا نیز موفق عمل کرده اند.
فرمانده سپاه کردستان گفت: سپاه بیت المقدس با بسیج تمامی امکانات و نیروهای خود به جنگ کرونا آمده است.
وی ادامه داد: در بخش نیروهای تخصصی شهید رهنمون ۷۳ نفر متخصص پیش بینی شده است، دو هزار و ۴۴۰ نفر برای خدمت در نقاهتگاه ها اعلام آمادگی کرده اند و ۱۳ هزار و ۳۷۸ نفر برای مقابله با کرونا و کمک به بخش بهداشت و درمان سازماندهی شده اند که تعدادی از آنها بکارگیری شده اند.
فرمانده سپاه کردستان افزود: یک هزار و ۸۹۰ نفر کار ضدعفونی خیابان و معابر و اماکن را انجام می دهند.
وی همچنین گفت: ۵ نقاهتگاه با ظرفیت ۵۶۵ تخت پیش بینی شده است که دیروز نقاهتگاه سنندج در عملیات بیولوژیک سراسری استان افتتاح شد.
سردار حسینی همچنین افزود: مسوولیت ضدعفونی معتبر و خیابان ها و اماکن عمومی در استان آغاز شده و در این راستا از ظرفیت ناجا، ارتش و سایر نیروهای مسلح و شهرداری استفاده می شود که با استفاده از بخشی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار