منابع امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی به کماندوهای دریایی حماس که توان وارد کردن ضربات مهلک به تل آویو را دارند، اذعان کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، پایگاه صهیونیستی والا در گزارشی آورده است: علاوه بر پهپادها و موشک های مقاومت فلسطین که به بعد از حیفا می رسند ، کماندوهایی دریایی وابسته به حماس هم تهدیدی راهبردی برای اسرائیل محسوب می شود زیرا به شدت آموزش دیده اند و آماده وارد کردن ضربات مهلک به اسرائیل هستند.
این رسانه صهیونیستی به نقل از محافل امنیتی و نظامی این رژیم می نویسد: محمد ضیف ، مروان عیسی و یحیی السنوار ، خود بر پروژه کماندوهای دریایی حماس نظارت دارند و آنرا طرحی راهبردی می دانند تا در نبرد آتی با آن ضربه مهلکی به اسرائیل بزنند.
پایگاه صهیونیستی والا گزارش داد: نیروهای ویژه دریایی حماس از سال ها قبل به دنبال یافتن نقاط ضعف نیروی دریایی اسرائیل برای وارد کردن ضربات دردناک به آن و شکستن محاصره و و ورود به داخل اسرائیل هستند. این نیروی دریایی حماس تهدیدی راهبردی مانند تونل های آن است.
منابع صهیونیستی اعلام کردند: در حالی که نگاه ها متوجه به موشک ها و آتش سوزی هایی که فلسطینی ها به راه می اندازند، است، حماس موفق به توسعه توان دریایی خود شده است و نیروهای ویژه دریایی خود را به شکل نگران کننده ای تقویت کرده است و امکانات نظامی به آنها داده است که اسرائیل را وادار به توسعه تجهیزات نظامی دریایی برای مقابله با این تهدید کرده است.
کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد: گردان های عزالدین قسام به دنبال راههای ابتکاری برای نفوذ به اسرائیل هستند که از جمله آنها پهپادها و کماندوهای دریایی هستند و حماس کماندوهایی دارد که از توان هجومی بالایی برخوردارند. حماس از آتش بس پس از سال ۲۰۱۴ برای تشدید آموزش های دریایی بهره جسته ...

سرخط اخبار