شایعه مهندسی در انتخابات؛این بار فدراسیون فوتبال!

لوگوی ساعت 24 ساعت 24 . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۲۳
ساعت24-کمتر از یک ماه تا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، برخی رفتارهای شائبه برانگیز آغاز شده است.

در شرایطی انتخابات فدراسیون فوتبال دهم اسفند برگزار خواهد شد که  «تغییر» خواست همه است؛ خواسته ای که با تداوم حضور مدیران فعلی فدراسیون یا حتی افرادی که در هیات رییسه قبل در فدراسیون مسئولیت داشته اند بعید است محقق شود.
با این حال انجام بعضی رفتارهای شائبه برانگیز این سوال را به صورت جدی مطرح می کند که آیا گروهی قصد «مهندسی انتخابات» را دارند؟
در حالی که بر اساس عرف قطعی، سرپرستان فدراسیون ها برگزاری انتخابات استانی را به بعد از تعیین تکلیف شدن ریاست فدراسیون موکول می کنند تا رییس تازه هیات استانی با تیم جدید مدیریتی فدراسیون هماهنگ باشد اما در اقدامی عجولانه ظاهرا قرار است انتخابات هیات استانی حداقل چهار تا پنج استان از جمله مازندران، اراک و یزد تا پیش از انتخابات دهم اسفند برگزار شود. اقدامی شائبه برانگیز  که می تواند به سلامت انتخابات فدراسیون فوتبال آسیبی جدی بزند. این در حالی است که هیات فوتبال استان تهران بیش از 2 سال است که به صورت سرپرستی اداره می شود و ظاهراً عجله ای برای تعیین تکلیف مدیریت هیات فوتبال استان تهران وجود ندارد!
در صورتی که انتخابات استانی هیات های فوتبال تا پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شود این شائبه به صورت جدی مطرح می شود که گروهی قصد چیدن افراد مدنظر خود را در استان ها دارند تا این افراد دست گیر آنها در روز رای گیری انتخابات فدراسیون فوتبال باشند!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار