محمدی با اشاره به فعالیت های شرکت فولاد خوزستات در ۲ حوزه تولید و مسئولیت های اجتماعی گفت: قرارگاه محرومیت زدایی در سه حوزه بهداشت و درمان، فرهنگی و عمرانی تشکیل شده و در این سه شاخه پرسنل فولاد فعالیت خوبی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «علی محمدی» شامگاه (پنجشنبه ۳ بهمن) در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب خوزستان ، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رسانه ها در سال رونق تولید در کنار شرکت های تولیدی از عوامل موثر در موفقیت های به دست آمده در این صنعت بوده اند که امید است بتوانیم با تعامل هر چه بیشتر با رسانه ها این مسیر را ادامه دهیم.
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان اینکه این شرکت در ۲ حوزه تولید و مسئولیت های اجتماعی تاکنون فعالیت های خوبی داشته است تصریح کرد: در بخش تولید اکنون با تمام ظرفیت مطابق با سند چشم انداز تلاش کرده و در زمینه مسئولیت های اجتماعی نیز خدمات خوبی را در مناطق محروم ارائه داده است.
وی با اشاره به اینکه این شرکت همچنین در حوزه صادرات مطابق با برنامه های خود موفق عمل کرده و طرح های توسعه ای را نیز به خوبی پیش برده است افزود: اکنون با کمک نیروهای متخصص توانسته ایم موفقیت های بزرگی را به دست آورده و به عنوان صادرکننده نمونه و شرکت برتر در حوزه خدمت رسانی و مسئولیت های اجتماعی در کشور شناخته شده و در زمینه کیفیت محصول نیز بین شرکت های تولیدی فولاد به عنوان شرکت برتر معرفی شد.
محمدی با بیان اینکه در حال حاضر۸۰ درصد مواد اولیه خود را از داخل کشور تامین کرده اذعان داشت: تحریم ها تاثیر زیادی بر روند تولید این شرکت نداشته اما در بحث صادرات در بعضی حوزه ها با مشکل مواجه هستیم.
وی برخی از موانع تولید را در داخل دانست و اضافه کرد: این موضوع به تنهایی به معضل ما تبدیل شده که امیدواریم مسئولان همت کنند تا این موانع داخلی نیز برطرف شود.
مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه مجموعه فولاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار