مدیر معاملات کارگزاری بانک سپه از واریز پول سهام در این هفته خبر داد و در ادامه برای سهامدارانی که در فروش سهامشان مشکل دارند راهکارهایی را معرفی کرد. مشکلات سهام عدالت پس از گذشت بیش از سه ماه همچنان وجود دارد اما آنطور که مدیر معاملات کارگزاری بانک سپه می گوید مسئله واریز خرد پول […]

مدیر معاملات کارگزاری بانک سپه از واریز پول سهام در این هفته خبر داد و در ادامه برای سهامدارانی که در فروش سهامشان مشکل دارند راهکارهایی را معرفی کرد.
مشکلات سهام عدالت پس از گذشت بیش از سه ماه همچنان وجود دارد اما آنطور که مدیر معاملات کارگزاری بانک سپه می گوید مسئله واریز خرد پول سهام به زودی حل خواهد شد، همچنین مشتریان این کارگزاری در ورود به سامانه و فروش سهامشان به توضیحات کارگزاری توجه کنند.
به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیور ، نیما حاجیلر، مدیر معاملات کارگزاری بانک سپه در توضیح برخی از موارد پرداخت که به تفکیک موضوع در ادامه آمده است.
مشکل فروش ۳۰ درصد دوم
حاجیلر در توضیح مشکل برخی از سهامدارانی که نمی توانند درخواست فروش ۳۰ درصد دوم را ثبت کنند گفت: این افراد ابتدا از طریق تماس با شماره ۱۵۶۹ مطمئن شوند که کارگزار ناظرشان بانک سپه است. اگر سامانه ۱۵۶۹ کارگزاری بانک سپه را به عنوان کارگزار ناظر اعلام کرد، وارد سامانه فروش کارگزاری شوند و روی گزینه « ورود به سامانه » کلیک کنند. در این مرحله کد ملی خود را وارد کنند و گزینه رمز فراموشی را بزنند.
وی افزود: اما اگر شخص هنوز اقدام به فروش سهام نکرده است و برای اولین بار می خواهد درخواست فروش خود را از طریق کارگزاری بانک سپه ثبت کند باید از طریق « ثبت نام در اولین ورود » وارد شوند، همچنین سهامداران در هر بخش به توضیحات درج شده در سامانه توجه کنند.
در این خصوص کارگزاری بانک سپه ویدیو آموزشی و فایل تصویری را برای راهنمایی سهامداران در سامانه قرار داده است که هر کدام را می توانید در زیر ببینید.
برای مشاهده راهنمای فروش ۳۰ درصد دوم روی فایل ۳۰درصد دوم و برای مشاهده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار