استقلال به زودی با تغییرات جدیدی در کادرفنی و احتمالا مدیریتی مواجه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، استقلال که در بدترین شرایط ممکن راهی رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شده بود شب گذشته در مرحله حذفی با شکست مقابل پاختاکور وداع تلخی را با این مسابقات داشت. اتفاقی که چندان غیر منتظره نبود. از این جهت که آبی پوشان نه تدارک خوبی را برای این مسابقات دیده بودند و نه توانسته بودند خود را از نظر مهره تامین کنند.
مدیریت باشگاه استقلال از پیش از فینال جام حذفی به جای اینکه به فکر تقویت تیمش و برآورده ساختن خواسته های کادرفنی باشد، با مطرح کردن نام آندرآ استراماچونی و تشدید اختلافاتش با فرهاد مجیدی، هم آبی پوشان را از کسب جام حذفی محروم کرد و هم اینکه اجازه نداد تمیش با قدرت وارد رقابت های آسیایی شود.
چه بسا اگر الوحده از رقابت های آسیایی کنار نمی کشید و حتی الاهلی با تمام قوا به مصاف تیم نامجو مطلق می آمد این تیم از گروه خود نیز در مرحله گروهی صعود نمی کرد. نکته قابل توجه اینکه مدیریت باشگاه استقلال در حین برگزاری همین مسابقات هم مشغول مذاکره با گزینه های مدنظر خود از جمله الکس نوری و امیر قلعه نویی بودند.
از نظر مدیران استقلال دادن پاداش دلاری به بازیکنان در حین بازی ها، اوج تدبیر مدیریتی آنها بود غافل از اینکه استقلال برای صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان نیاز به بازیکن داشت تا بتواند خلاء وریا غفوری و هروه میلیچ را در کناره ها پر کند.
چه بسا اگر مدیریت باشگاه استقلال با پرداخت طلب شفر پنجره نقل و انتقالات خود را باز می کردند، بازیکنان جدید این تیم می توانستند در لیگ قهرمانان آسیا کمک خوبی برای این تیم باشند اما این اتفاق رخ نداد تا نامجو مطلق مجبور شود یک مدافع میانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار