عصر اقتصاد: همزمان با هفتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران(ایران مد 2019) که از 18 لغایت 21 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، جدیدترین برندها، تولیدات و خدمات واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور عرضه و به نمایش گذاشته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی هفتمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران؛ در این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر سیزده هزار متر مربع برگزار خواهد شد، حدود 120 شرکت داخلی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون های تولیدی خود، نوین ترین طرح های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی اسلامی را مطرح و معرفی خواهند کرد.
در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران، ده ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در قالب طرح ها و رنگ های گوناگون ارائه می کنند.همچنین دستگاه ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین ترین طرح ها و مدل های طراحی و تولید پوشاک نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
علی مرادی رئیس ستاد اجرایی این نمایشگاه خاطر نشان کرد: هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت پوشاک ایران با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی و همکاری و نظارت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نساجی و پوشاک ایران برگزار می شود.
وی اضافه کرد: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، تلاش کردیم این نمایشگاه را در راستای این فرمایشات و حمایت از پوشاک ایرانی برگزار کنیم لذا نمایشگاه ایران مد میتواند ضمن تحقق این هدف، گامی مهم در جهت افزایش اعتماد جامعه مصرف کنندگان به پوشاک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار