استاندار لرستان با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در بروجرد و دلفان، از گردشگران و مسافران خواست که تعطیلات عید فطر به این استان سفر نکنند.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سید موسی خادمی شامگاه جمعه در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا با اشاره به آخرین وضعیت این بیماری در لرستان، اظهار داشت: با توجه به اینکه هر روز در برخی از شهرستان ها افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا را داریم، مقرر شده است برخی از محدودیت ها را ادامه دهیم.
در تعطیلات عید فطر به لرستان سفر نکنید
وی، گفت: با توجه به تعطیلات چند روز آینده به مناسبت عید سعید فطر و نظر به جاذبه های گردشگری استان لرستان، ممکن است مردم از سایر استان ها به لرستان سفر کنند که ما از همین جا اعلام می کنیم که استان لرستان علی رغم آنکه مردم مهمان نوازی دارد، اما به دلیل آماده نبودن شرایط مهمان نوازی به مقصد لرستان برنامه ریزی نکنند و در این ایام مراکز تفرجگاهی استان به شدت کنترل می شوند و پذیرش در این مناطق وجود ندارد لذا از همه هم میهنان به ویژه از استان های همجوار درخواست داریم که به استان لرستان سفر نکنند.
استاندار لرستان در خصوص موضوع کنترل و اعمال محدودیت ها در ورودی برخی از شهرها، گفت: این موضوع در برخی از شهرستان ها به ویژه در چهار شهرستان بروجرد، دلفان، دورود و خرم آباد بر عهده فرمانداران گذاشته شده است.
اوضاع در بروجرد و دلفان قرمز است
خادمی با اشاره به ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم و جشن های عروسی، گفت: با توجه به ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم و عروسی اگر افرادی این موضوع را رعایت نکنند مطابق قانون با آنها برخورد خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از همکاری خوب مردم در رعایت فاصله اجتماعی به اهمیت و ضرورت همکاری مردم در کنترل بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: اگر اهالی منطقه ای در این زمینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار