آیت الله نورمفیدی گفت:حقوق شهروندی متن دین ما است و امام علی (علیه السلام) نیز به مالک اشتر در راه مصر توصیه کرده بودند که وقتی به مصر می رسید با مردم با محبت برخورد کردند و بین آنها تفاوتی نگذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری شبستان از گرگان، « آیت الله سید کاظم نورمفیدی » امروز(جمعه ۱۲ مهر) در خطبه های عبادی سیاسی این هفته اظهار کرد: آمریکا به دنبال فشار حداکثری به ملت ایران است تا از این طریق ملت ایران و نظام مقدس اسلامی را تسلیم خواسته های خود کند.
امام جمعه گرگان ادامه داد: آمریکا با فشار حداکثری به نتیجه نرسیده است، «سازمان یونیدو» اعلام کرد در میان ۱۳۵ کشور ایران در رتبه ۹۵ قرار داشته و در مدت ۱۶ سال توانسته به جایگاه ۵۸ در بین کشورهای جهان برسد.
آیت الله نورمفیدی بیان کرد: در گزارش «یونیدو» موضوع مهم مطرح شده و نخست بیان شده که اقتصاد ایران در حال جدا شدن از نفت است و نقطه ضعف ایران را در خام فروشی عنوان کرده است .
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری خام فروشی را نهی کرده و بیان کردند که چرا باید نفت را خام بفروشیم، و باید از طرح ها و ایده های کارشناسان و متخصصان که در کشور فعالیت می کنند در این مسیر بهره بجوییم.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکید کرد: در بازار جهانی شاهد آن هستیم که نفت و یا سنگ که به شکل خام از ایران خریداری می شود با چندین برابر قیمت در بازار به فروش می رسد و یا اینکه برای مثال عطرهایی با چند صد دلار به فروش می رسد در حالی که تهیه گل آن شاید به ۵ دلار هم نمی رسد.
آیت الله نورمفیدی افزود: در جلسه خبرگان رهبری مقام معظم رهبری به حقوق عمومی یا همان حقوق شهروندی اشاره کردند، حقوق شهروندی به مفهوم آن است که همه افراد جامعه از هر قومیت و مذهبی بتوانند از حقوق قانونی خود بهره مند باشند.
وی گفت: حقوق شهروندی متن دین ما است و امام علی (علیه السلام) نیز به مالک اشتر در راه مصر توصیه کرده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار