حضور زائرانی از قاره آفریقا برای زیارت مزار حاج قاسم به روایت تصویر

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۱۷
گروه استان ها- پای عشق که در میان باشد، قاره آفریقا هم که باشی خودت را برای دیدار یار به گلزار شهدای کرمان و مرقد مطهر حاج قاسم به کرمان می رسانی.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، حال و هوای عجیبی است دیدن جمع عشاق و دلدادگان مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان که خالی از جمعیت نمی شود و هر روز به جمع زائرانش اضافه می شود.
من که هر روز ساعاتی را افتخار حضور در گلزار شهدای کرمان دارم و شاهد حضور زائرانی از اقصی نقاط کشور و کشورهای جبهه مقاومت در منطقه خاورمیانه بودم هم فکرش را نمی کردم که شب گذشته تماشاگر زائرانی از یک کشور قاره آفریقایی نیجریه باشم.
برخی تنها آمده اند، برخی همراه زن و فرزند و عده ای هم همراه کاروان از راه های دور خود را به پایتخت مقاومت جهان اسلام رسانده اند.
اما پای عشق که در میان باشد، قاره آفریقا هم که باشی خودت را برای دیدار یار به گلزار شهدای کرمان و مرقد مطهر حاج قاسم به کرمان می رسانی و چه زیبا و عاشقانه عرض ارادت می کردند .
حضور دلدادگان جهان اسلام در گلزار شهدای کرمان/ کاروان زائران ترکیه ای به مزار "حاج قاسم" رسید + تصاویر
آیین تعزیه خوانی در ده زیار کرمان/ وقتی شمر تعزیه نیز انتقام سخت را از قاتلان حاج قاسم می طلبد + فیلم
زائران لبنانی در کرمان: شهید سلیمانی برای ایجاد عدل و دفاع از حق مستضعفان عالم آمده بود + فیلم
زائر افغانستانی مزار حاج قاسم: امروز همه جبهه مقاومت منتقم خون حاج قاسم است + فیلم
به گزارش تسنیم، پایتخت مقاومت جهان اسلام و گلزار شهدای کرمان یک سالی است که ملجا و پناه دلدادگان، عاشقان و زائرانی است که از گوشه و کنار دنیا خود را به استان کرمان و مرقد مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی می رسانند. یکی پیاده می آید و یکی مشقت راه طولانی را بر خود هموار می کند تا ساعتی در شکوه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار