ماجراجویی تازه مربی بلژیکی در ایران/ داوران قربانی اعتراض باشگاه ها/ انگلیس اخلاق را باخت!

برنا نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک هدایت تیم ملی ایران برعهده گرفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در هفته ای که گذشت شاهد اتفاقات بسیاری در دنیای ورزش بودیم که به مهم ترین رویدادها به شرح زیر اشاره می شود:
شخصیت هفته: مارک ویلموتس
کارلوس کی روش، بعد از هشت سال حضور در تیم ملی ایران بعد از اتمام بازی های جام ملت های آسیا و نرسیدن ایران به فینال این مسابقات با حواشی زیاد از تیم ملی کشورمان جدا شد. بعد از این جدایی صحبت های زیادی از گزینه های مختلف به میان آمد که قرار است هدایت تیم ایران را به عهده بگیرند. نفراتی همچون زیدان، لوپتگی، کلینزمن و خوزه مورینیو اسمشان به میان آمد که بعضی از آنها تا حدودی بیشتر شوخی بود. در روزهای اخیر دو گزینه یعنی لوپتگی و مارک ویلموتس بیشتر مورد توجه قرار گرفتند تا اینکه اعلام شد ویلموتس برای عقد قرارداد راهی ایران می شود و این موضوع عملی شد و این مربی هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت.
برنده هفته: نساجی مازندران
هفته بیست و نهم لیگ برتر در این هفته برگزار شد و با توجه به نتایجی که به دست آمد تب و تاب قهرمانی به هفته آخر کشیده شد. یکی از دیدارهای حساس و جذاب این هفته بین دو تیم شمالی نساجی مازندران و سپیدرود رشت برگزار شد که طی این بازی شاگردان جلالی موفق شدند با نتیجه سنگین سه بر یک سپیدرود را شکست بدهند. در حالی که سپیدرود در خانه میزبان نساجی بود و این تیم برای فرار از سقوط می جنگید مقابل نماینده مازندران زمین گیر شد و سه گل از حریف خود دریافت کرد و در نهایت در لحظات پایانی بازی توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. نساجی با این برد جایگاه خود را در جدول رده بندی نیز تا حدوی بهبود بخشید.
بازنده هفته: انگلیس
مسابقات جهانی تکواندو از چند روز ...