یکم مردادماه، آغاز ثبت نام در لیگ های جوانان و بزرگسالان تکواندو

فارس نیوز چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
با اعلام سازمان لیگ، تیم ها برای حضور در لیگ های تکواندو رده سنی جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس، جام نقش جهان و جام کوثر) از روز یکم تا 31 مردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام سازمان لیگ، تیم ها برای حضور در لیگ های تکواندو رده سنی جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس، جام نقش جهان و جام کوثر) از روز یکم تا 31 مردادماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
تیم ها و باشگاه ها می بایست براساس جدول اعلامی در بخشنامه، مبالغ مورد نظر را با حضور در هیات تکواندو استان مربوطه به صورت آنلاین پرداخت کرده و پس از تایید واریز مبلغ ورودیه توسط خزانه داری فدراسیون، سازمان لیگ نسبت به ارائه کدکاربری و رمز عبور به سرپرست تیم برای ثبت نام اولیه و تحویل مدارک اعضای ثبت شده در سایت، اقدام می کند.
در لیگ دسته یک (جام نفش جهان) متولدین رده سنی 10 دی ماه 1377 تا 10 دی ماه 1382 می توانند حضور پیدا کنند؛ تیم های حاضر در این لیگ می توانند در هر ترکیب از دو تکواندوکار رده سنی 11 دی ماه 1377 به پایین استفاده نمایند. تیمی که هم در لیگ دسته یک و هم لیگ برتر حضور دارد، مجاز به استفاده از از بازیکنان لیگ برتر خود با شرایط سنی این تبصره نیست.
در هر یک از تیم های حاضر در لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» و زنان «جام کوثر» باید از یک تکواندوکار با شرایط سنی 11 دی ماه 1380 تا 10 دی ماه 1382 در هر ترکیب خود استفاده نمایند.
گفتنی است؛ اطلاعات تکمیلی طی بخشنامه ای از سوی سازمان لیگ اعلام شده است.

سرخط اخبار