دولت تحولی در اقتصاد ایجاد کند

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر ، مرتضی خاتمی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، بر فراهم کردن بسترهای لازم برای تولید در استان تأکید کرد و افزود: سرمایه گذار برای ایجاد اشتغال و تولید نیاز به حمایت و محافظت دارد.
وی اظهار کرد: باید مسیرهای تحول را با دقت و برنامه ریزی طی کنیم و به توسعه پایدار و اشتغال برسیم.
نماینده مردم ماه نشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه تولید و اشتغال باید حمایت لازم از سرمایه گذاران انجام شود و جلوی قاچاق کالا گرفته شود.
خاتمی با بیان اینکه باید زیر ساخت های لازم برای رونق تولید در استان فراهم و از تولید کننده حمایت شود، ابراز کرد: برگزاری رفع موانع تولید در استان باعث می شود مشکلات واحدهای تولید احصا و حل شود.
وی افزود: دولت فرمانده اقتصاد مقاومتی است و باید تحولی در اقتصاد ایجاد کند و برنامه ریزی خوبی را در بخش های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.
نماینده مردم ماه نشان و ایجرود تصریح کرد: ضریب بازگشت درآمد در استان زنجان ۴۰ درصد است، این استان با داشتن درآمد مناسب، استان محرومی است و باید درآمد بیشتری به استان بازگردد.
در ادامه این جلسه، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره ای آستانه تحمل اقتصادی مردم صفر شد و دلار سه برابر شدم مردم دم نزدند.
بیگدلی تأکید کرد: جمهوری اسلامی دارای نعمت های زیادی ازجمله دین اسلام، امنیت حاصل خون شهدا و همراهی و همدلی مردم است و باید برای این خون های ریخته شده برای توسعه کشور تلاش کنیم.
وی ابراز کرد: باید آستانه اقتصادی مردم بالا برود و در این میان باید آرامش و امید هم در مردم تقویت شود.
نماینده ...

سرخط اخبار