فروشگاه اینترنتی ملزومات سفر اربعین راه اندازی شد

برنا نیوز پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱
همزمان با آغاز ماه محرم به همت شماری از جوانان در شرکت های دانش بنیان و به منظور حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید، فروشگاه اینترنتی ملزومات سفر اربعین راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، الهام اشرفی گفت: همزمان با آغاز ماه محرم به همت شماری از جوانان در شرکت های دانش بنیان و به منظور حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید، فروشگاه اینترنتی ملزومات سفر اربعین راه اندازی شد.
وی افزود: زمانیکه عزم سفری طولانی ولی پر از ماجرا می کنیم می دانیم که به کجا می رویم و چرا می رویم. پیاده روی اربعین سفری بس خاطره انگیز اما سخت است. پس باید برای این مسیر سراسر لذت معنوی، سراپا آماده باشیم و چیزی از قلم نیندازیم.
اشرفی خاطرنشان کرد: فروشگاه اینترنتی «همراه زیارت» با شعار «هم پای زائر یار زائران اربعین حسینی» در سال رونق تولید راه اندازی شد. سالی که برآن شدیم تا تجربه سال ها حمایت از محصول باکیفیت و دانش محور ایرانی را در بزرگترین و باشکوه ترین رویداد کشور یعنی اربعین سیدالشهدا به صورت عینی و ملموس در اختیار زائرین اباعبدالله الحسین (علیه السلام) قرار دهیم.
وی یادآور شد: «همراه زیارت» در سفر عشق همسفر زائران در تهیه تمامی ملزومات یک پیاده روی عظیم است تا بتواند ضمن ارج نهادن به مقام ارزشمند زائران حسین بن علی (علیه السلام)، با فراهم آوردن کوله ای کامل از تمامی مایحتاج زائران، سهم همراهی کوچکی در این مسیر معنویت داشته باشد.
مدیر عامل شرکت تجارت دانا زرین پارسیان تصریح کرد: بدین منظور تیم «همراه زیارت» پس از سه سال بررسی دیدگاه های زائران کربلای حسینی و تجربیات عده ای از زائرانی که با پای پیاده به این سفر رفته اند، پکیج هایی به صورت کوله پشتی های سفری برای پیاده روی طولانی اربعین تدارک دیده اند.
وی ادامه داد: در این کوله ها که هریک به تناسب سن، جنسیت، وضعیت جسمانی افراد مانند پکیج بانوان و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار