تهران- ایرنا - حجت الاسلام «سید محمدباقر علوی تهرانی» استاد اخلاق و امام جماعت مسجد حضرت امیر تهران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

محمدمهدی دبیری خواهرزاده حجت الاسلام علوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار معارف ایرنا گفت: حجت الاسلام علوی از روز شنبه تب کرد و روز یک شنبه در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
وی افزود: حال عمومی وی مساعد است. البته مقداری ریه درگیر و در حال درمان است. امروز با دستور پزشک یک سی تی اسکن از ریه وی انجام می شود تا روند درمان وی مشخص شود.
دبیری اضافه کرد: درخواست ما از عموم مومنان این است که دعا کنند هرچه زودتر این بلیه از ملت ایران برطرف شود و حاج آقای علوی نیز هر چه زودتر بهبود یابد.
حجت الاسلام سیدمحمدباقر علوی تهرانی متولد سال ۱۳۴۷ و فرزند مرحوم آیت الله سیدمحمدرضا علوی تهرانی از علمای مطرح تهران است که با حضور در مسجد حضرت امیر (ع) و تأسیس مکتب حضرت امیر (ع)، منشأ خیرات بسیاری شد. بعد از رحلت ایشان در سال ۱۳۷۵ هجری شمسی، فرزندش محمدباقر به توصیه علما و مراجع عظام تقلید از قم به تهران آمد و امامت جماعت مسجد حضرت امیر (ع) را عهده دار شد.
حجت الاسلام علوی تهرانی همچنین چهره ای رسانه ای است که هم در برنامه های معارفی صداوسیما حضور دارد و هم در قالب سلسله مطالب یادداشت و مصاحبه به تبیین مباحث مختلف در حوزه اخلاق اسلامی و مهدویت می پردازد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار