دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان امیر قلعه نویی پایان یافت.
به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ایران در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی تبریز با قضاوت کمیل غلامی برگزار شد.
وحید بیاتلو سرمربی ماشین سازی در این مسابقه محمدامین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، اکبر آقایی، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، سید ابوالفضل رزاق پور و سیدمحمد حسینی را به میدان فرستاد.
امیرقلعه نویی سرمربی گل گهر نیز در این دیدار از علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، سیدعلیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، علی اصغر عاشوری، پیمان رنجبری، میلاد زکی پور، سعید صادقی، احمد زنده روح و گادوین منشا استفاده کرد.
دو تیم در حالی مقابل هم قرار گرفتند که امیرقلعه نویی با گل گهر فصل را بسیار خوب آغاز کرده است و تا قبل از این مسابقه با ۲ برد و یک مساوی و کسب ۷ امتیاز در صدر جدول قرار داشت. در سوی دیگر، ماشین سازی با دو شکست و یک مساوی و کسب تنها یک امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته بود.
در دقیقه ۱۴ این مسابقه، مهدی مومنی نخستین موقعیت گلزنی را بدست آورد و با دروازه بان گل گهر تک به تک شد که با بی دقتی توپ را به بدن علیرضا حقیقی دروازه بان گل گهر کوبید تا شانس تبریزی ها برای زدن گل از دست برود.
شاگردان قلعه نویی در دقیقه ۴۲ این مسابقه این فرصت را داشتند تا نیمه نخست را با برتری پشت سر بگذارند اما شوت عاشوری بعد از دفع ناقص دروازه بان ماشین سازی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار