رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:در ۹ ماهه سال جاری،۱۶۴۲ فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است.

به گزارش برنا آذربایجان غربی ، ابراهیم شاد قوشچی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه بیان کرد: عملیات های انجام شده از ابتدای سال جاری شامل یک هزار و ۱۷۵ عملیات اطفاء حریق و ۵۸۵ عملیات امداد و نجات بوده است.
او اظهار کرد: در ۹ ماه سال جاری در مجموع یک هزار و ۱۷۵ مورد حریق در شهر ارومیه اتفاق افتاده است که از این تعداد ۱۷۲ مورد مربوط به منازل مسکونی، ۱۲۰ مورد مربوط به وسایل نقلیه، ۶۶ مورد مربوط به مراکز تجاری و انباری, ۱۲ مورد مراکز آموزشی و دولتی و ۳۶۸ مورد از این آتش سوزی ها مربوط به مراتع، جنگل ها، باغات و محوطه و ۱۰۵ مورد علوفه دامی و مابقی مربوط به سایر موارد بوده است.
او همچنین از انجام ۵۸۵ مورد عملیات امداد و نجات در مدت زمان یاد شده اشاره کرد و افزود: از این تعداد ۸۳ مورد زنده گیری مار سمی و حیوانات خطرناک و آزار دهنده، ۴۴ مورد چیدن انگشتر، حلقه و قفل، ۱۰۹ مورد امداد رسانی در آسانسور, ۷۶ مورد امداد تصادفات خودرویی و نیاز به رها سازی، ۳۷ مورد واژگونی خودرو و نیاز به رها سازی سرنشین، ۱ مورد نجات سقوط در چاه، ۱۱ مورد امداد نجات از کوه و بلندی و مابقی آن ها مربوط به سایر موارد بوده است.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: در این مدت تعداد نه هزار و چهارصدو شصت نفر از شهروندان و دانش آموزان آموزش های دوره های آموزشی مقدماتی، عمومی و تخصصی آتش نشانی را توسط کارشناسان این سازمان فرا گرفتند.
او همچنین در تشریح عملکرد و فعالیت اداره پیشگیری این سازمان تصریح کرد: ۳۸۴ مورد بازدید ایمنی از ساختمان های در حال احداث و متقاضی پایان کار، ۷۸ مورد بازدید مشاوره ای به درخواست مالکان در مدت زمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار