امام جمعه خرم آباد گفت: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین سازمان های مردم نهاد بیش از پیش به مناطق محروم توجه کرده و نسبت به محرومیت زدایی اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان، ضمن سفارش مردم به تقوای الهی، اظهار کرد: موفقیت و رستگاری دنیا و آخرت ما در گرو تقوا و پرهیزکاری است.
وی تصریح کرد: تقوا با ایمان و عمل صالح حاصل می شود، بنابراین بایستی تمام رفتار، کردار و گفتار ما مطابق با تقوا باشد.
امام جمعه خرم آباد با اشاره به بازدید از برخی مناطق محروم این شهرستان همچون «اسدآبادی» طی هفته گذشته به همراه مسؤولان شهری و استانی، بیان داشت: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین سازمان های مردم نهاد بیش از پیش به مناطق محروم توجه کرده و نسبت به محرومیت زدایی اقدام کنند.
شاهرخی تصریح کرد: در جریان بازدید، 21 مصوبه برای مناطق محروم تصویب شد که طی یک هفته تا سه ماه چهره منطقه تا حد انتظار تغییر یابد.
وی با بیان اینکه بازدید از دیگر مناطق به طور مستمر ادامه خواهد داشت، افزود: گاهی سرمایه گذارانی به استان ورود پیدا می کنند که شایسته است نسبت به جذب حداکثری این افراد تلاش کرد.
امام جمعه خرم آباد بر تعامل بر جوان تأکید و آن را وظیفه همگان خواند و اظهار داشت: مطالبه مقام معظم رهبری از ما، تربیت 8 میلیون جوان مومن، انقلابی، پای کار، معنویت گرا، اخلاق مدار و عدالت خواه است.
شاهرخی ادامه داد: اگر کسی منحرف و به سمت فساد رفت، این جوانان انقلابی بایستی مانع از ادامه کار فرد شوند.
وی با اشاره به مناسبت روز چهارشنبه مبنی بر شهادت حضرت زهرا(س)، بیان داشت: فضائل ائمه اطهار علیهم السلام بایستی بازگو شوند، چرا که این افراد شاخص و راهنما برای سایر انسان ها هستند.
امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: حضرت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار