کیا سول ۲۰۲۰ نسخه X-Line؛ تفکر در جعبه!

تیتربرتر یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶

به گزارش تیتربرتر؛
نسخه جدید کیا سول بروزرسانی شده و شاید بتوان گفت که کیا حدود ۱۰ سال پیش برای موفقیت در بازار به این طراحی و... احتیاج فراوانی داشت! ولی اکنون کمی با تاخیر این اتفاق افتاده و کیا سول جدید با ظاهری جذاب و فن آوری های متنوع عرضه شده و تمام این قابلیت ها را می توان با پرداختِ مبلغی منصفانه در اختیار گرفت!
برترین ها: نسخه جدید کیا سول بروزرسانی شده و شاید بتوان گفت که کیا حدود ۱۰ سال پیش برای موفقیت در بازار به این طراحی و... احتیاج فراوانی داشت! ولی اکنون کمی با تاخیر این اتفاق افتاده و کیا سول جدید با ظاهری جذاب و فن آوری های متنوع عرضه شده و تمام این قابلیت ها را می توان با پرداختِ مبلغی منصفانه در اختیار گرفت! در این خودرو از تکنولوژی هایی مانند Apple CarPlay و Android Auto استفاده شده و یک کابین بزرگ و مناسب برای پنج سرنشین از شما میزبانی خواهد کرد.
ما در این مطلب قصد داریم که شما را کمی بیشتر با جعبه دوست داشتنی کیا آشنا کنیم و برای رسیدن به مقصود خود به سراغ نسخه X-Line این محصول کره ای رفته ایم. پس در ادامه همراه برترین ها باشید!
قیمت گذاری
نسخه پایه کیا سول ۲۰۲۰ حدود ۱۷۵۰۰ دلار قیمت گذاری شده است. این قیمت باعث شده که کیا سول یکی از مقرون به صرفه ترین خودرو ها در کلاس خود بوده و حدود هزار دلار ارزان تر از رقیبانی مانند نیسان Kicks باشد. ولی قیمت پایه نسخه X-Line کیا سول جدید از ۲۱۴۹۰ دلار آغاز می شود. در این نسخه از رینگ های ۱۸ اینچی، قطعاتی متفاوت در تریم داخلی، مقداری چرم برای تزئین کابین، امکانات ایمنی جدید و... برخوردار می شوید.
اما قیمت نسخه دیگری از X-Line به ۲۲۶۱۰ دلار می رسد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار