روند مثبت بازار ادامه دارد؟ براساس گزارش یک کارشناس بازار سرمایه روند بورس در هفته دوم آذرماه مثبت است و احتمالا شرایط شاخص هم وزن بسیار بهتر از شاخص کل خواهد بود. روند بازار سهام در روزهای معاملاتی این هفته مثبت بود اما عرضه در نمادهای شاخص ساز مانند شستا باعث ریزش شاخص کل در برخی از […]

روند مثبت بازار ادامه دارد؟
براساس گزارش یک کارشناس بازار سرمایه روند بورس در هفته دوم آذرماه مثبت است و احتمالا شرایط شاخص هم وزن بسیار بهتر از شاخص کل خواهد بود.
روند بازار سهام در روزهای معاملاتی این هفته مثبت بود اما عرضه در نمادهای شاخص ساز مانند شستا باعث ریزش شاخص کل در برخی از روزهای هفته شد.
به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ، حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بورس هفته بعد گفت: به نظر می رسد روند شاخص کل بازار سهام هفته بعد نوسانی با گرایش مثبت باشد. به نظر می رسد که بورس روند مطلوبی داشته باشد و شرایط شاخص هم وزن بسیار بهتر از شاخص کل باشد.
همچنین این کارشناس در ادامه گفت: بازار سهام منتظر یک اصلاح دیگر است و به نظر می رسد فعلا شاخص در همین محدوده ها نوسان داشته باشد.
این اظهارات درحالیست که با حمایت های جدید مسئولان از بازار سهام، برخی کارشناسان انتظار رشد بیشتر شاخص بازار سهام را دارند.
ع

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار