نماینده مردم قم در مجلس گفت: خدمتگزاری و تلاش برای ایجاد رفاه زائران حسینی دارای اجر عظیمی است، آنچه مهم است این خدمتگزاری باید به فرهنگ تبدیل و بدنه سازی شود و اصل این است که حرکت مردمی است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور ظهر امروز در نشست با مدیریت قرارگاه اربعین استان که در بخش رسانه این قرارگاه مردمی برگزار شد، اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران حسینی بسیار مهم است و برای تحقق حماسه حسینی افراد زیادی مشارکت دارند.
وی افزود: از زحمات خواهران و برادرانی که در این قرارگاه به زائران حسینی خدمت رسانی می کنند تشکر می کنم، خداوند پاسخگوی این تلاش ها ست چون کار بسیار مهمی را انجام می دهند و این حماسه بسیار باارزش است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شخصی از سفر حج برگشته بود و خدمت امام صادق(ع) درباره این سفر صحبت کرد، این شخص خدمت امام صادق(ع) فرمود که در این سفر معنوی انسان مومن و اهل دعا و ذکری بود و مشاهده نکردیم غیر عبادت اقدامی کند و امام(ع) فرمود چه کسی کارهای این شخص را انجام می داد و آن شخص گفت ما برای وی خدمتگذاری می کردیم و امام صادق(ع) فرمود درجه شما که زحمت کشیدین از آن شخص بالاتر است.
اخبار اربعین 98| روایت اربعین و پاکبان های چشم به راه زیارت کربلا
اخبار اربعین 98| پذیرایی از زائران اهل بیت(ع) در دروازه طلایی استان خوزستان+ تصاویر
ویژه جاماندگان اربعین؛ محشر بین الحرمین در دیار سیدالکریم حسنی(ع) + فیلم
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: خدمتگزاری و تلاش برای ایجاد رفاه زائران حسینی دارای اجر عظیمی است، آنچه مهم است این خدمتگزاری باید به فرهنگ تبدیل و بدنه سازی شود و اصل این است که حرکت مردمی است.
ذوالنور گفت: در هر حرکت مردمی دولت وظیفه دارد کمک کند، نماز جمعه و راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس و 13 آبان مردمی است ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار