به گزارش ایکنا از اردبیل، رویداد دورهمی از مجموعه رویداد های کارآفرینی جهاددانشگاهی به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل و شتاب دهنده جاویدان با محوریت آسیب شناسی کسب و کار های نوپا صبح امروز، 28 مهرماه، برگزار شد.
در این رویداد، کارگاه خلق ایده و خلاقیت به روش طوفان فکری توسط دکتر شریفی، اخبار فناوری و کارآفرینی توسط محسن پورزارع، الفبای استارتاپی و کارگاه کسب و کار و تفاوت کسب و کار های کوچک و سنتی با استارتاپ ها توسط رامین عبدی و بررسی استارتاپ های کشمون و هانیکی توسط دکتر حسین واثقی اجرا شد و حاضران سئوالات خود را مطرح و پاسخ های مناسب را دریافت کردند.
معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل در این رویداد گفت: یک کارآفرین طی رسیدن به اهدافش مصائبی خواهد داشت که نیاز به صبوری، برنامه ریزی و مهم تر از همه برنامه کاری و شناسایی بازار اقتصادی دارد.
مهران محمدی اظهار کرد: افراد دارای ایده باید قبل از اقدام حتماً بازار خود را شناسایی و تحلیل کنند و با کمک یک بازاریاب و حسابدار موفق شروع به کار کرده و در مسیر کارآفرینی به معنای خاص خود صبور و مقاوم باشند.
وی با قدردانی از شتاب دهنده جاویدان ادامه داد: در برنامه توسعه ششم جهاددانشگاهی برگزاری رویداد های مختلف کارآفرینی پیش بینی شده است تا بتواند روحیه راه اندازی کسب و کار های متعدد را در جوانان ایجاد کند.
محمدی افزود: این رویداد ها با برنامه ریزی مناسب می تواند به شکل منظم در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شود و حمایت مناسبی نیز در این حوزه وجود دارد.
در بخش پایانی این رویداد، شرکت کنندگان به بحث و گفتگو پرداخته و موضوعات مربوط به دورهمی بعدی را نیز مشخص کردند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار