ماسک عجیب بهاره افشاری، بازیگر سینما و تلویزیون را می بینید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
بهاره افشاری  بازیگر سینما و تلویزیون است.  بهاره افشاری  در سریالاو یک فرشته بود بازی موفقی ارائه داد.  بهاره افشاری  کارهای زیادی در کارنامه اش دارد. از مهم ترین آثار  بهاره افشاری  می توان به تسویه حساب و پایان نامه اشاره کرد.
زندگینامه بهاره افشاری
بهاره افشاری  متولد 4 تیر 1363 در شاهرود و طراح لباس و بازیگر است.
 خانواده بهاره افشاری
بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.
فعالیت های بهاره افشاری
بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.
همکاری با کیانوش عیاری
اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.
افشاری در این کار در دو نقش بازی می کند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و جدید سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بودکه برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.
اولین فیلم بهاره افشاری
بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال 1381 وارد عرصه سینما شد. او پس از آن در فیلمهای صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.
او در سال 1392 در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال 1392 است. 
بهاره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار