به گزارش خبرنگار مهر ، هفت نفر از اعضای کانون بانوان بازرگان استان قزوین عصر پنجشنبه با هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
منیره قوامی مشاورعالی و عضو افتخاری کانون زنان، فاطمه غفوری نائب رئیس کانون ملی زنان کشور و رئیس کانون زنان بازرگان استان، سمیرا قانعی نائب رئیس کانون، مشاور بانوان حوزه معاونت عمرانی استانداری، طاهره پرهیزگاری عضو هیئت رئیسه کانون و مشاور زیست محیطی استانداری و شورای شهر، فرشته علیپور، زهرا بابایی فر و طاهره ورسه اعضای کانون در خصوص توانمندی بانوان استان و ضرورت استفاده از ظرفیت و ایده های کارشناسی آنها در حوزه اشتغال و تولید مطالبی بیان کردند.
فاطمه غفوری نائب رئیس کانون ملی زنان کشور در این جلسه اظهارداشت: سیاست گذاری اعلام شده از سوی استاندار جدید در خصوص کار جهادی برای ما نوید بخش بود و امیدواریم این رویکرد به اهداف متعالی خود برسد.
وی بیان کرد: زنان کارآفرین از سیاسی کاری و موضوعاتی چون بومی و غیر بومی دور هستند تا روحیه کار و تلاش و جهادی عمل کردن در جامعه رایج شود.
غفوری تصریح کرد: کانون بانوان بازرگان استان قزوین از دو سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده است و تلاش می کند شایستگی بانوان در عرصه های مهم و تاثیرگذار را نشان دهد و ثابت کند.
وی یادآورشد: این تشکل خصوصی وارد جناح بندی و سیاسی کاری نشده بلکه در مسیر کار و اشتغال و تولید حرکت کرده و توانمندی خود را بروز داده است.
رئیس کانون بانوان بازرگان استان قزوین تصریح کرد: بانوان در بخش های مختلفی چون صنایع دستی، هنر، اقتصاد و فرهنگ موفق عمل کرده اند و در حال حاضر نیز در شورای گفتگو حضور داریم و با ایده های کارشناسی برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری