مرگ بیش از ۲۳۳ هزار آمریکایی؛ تلاش جمهوری خواهان در کاستن از آرای مردم؛ گسترش درگیری ها در فیلادلفیا و تهدید واشنگتن به تحریم های گسترده علیه آنکارا از مهم ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته آمریکا بود. جمهوری خواهان از هم اکنون برای بردن دعاوی حقوقی بودجه ۲۰ میلیون دلاری در نظر گرفته اند. مشروح خبر... مهاجران ۶۰ درصد ساکنان نیویورک را تشکیل می دهند که نقش کلیدی در تعیین رئیس جمهوری آینده این کشور ایفا می کنند. مشروح خبر... ترامپ مدعی شد: رأی به بایدن رأی به مرز های باز، شکستن متمم دوم قانون اساسی و بحران اقتصادی در آمریکا است. دونالد ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت آریزونا با بی احترامی به همسر جو بایدن وی را زنی چاق خواند و وی را مسخره کرد. رئیس جمهور آمریکا در پویش انتخاباتی خود در آریزونا گفتک دموکرات ها خود را برای ترور جو بایدن و به ریاست جمهوری رساندن معاون او سناتور کامالا هریس آماده می کنند. تظاهرکنندگان به کشته شدن والتر والاس جونیوز سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس آمریکا بشدت اعتراض کردند. پس اعتراضات به قتل یک سیاهپوست به ضرب گلوله پلیس فیلادلفیا، در این ایالت مقررات منع عبور و مرور شبانه به اجرا گذاشته شد. در اعتراض نمادین در حالی که نیرو های امنیتی آمریکا، معترضان سیاهپوست را سرکوب می کنند، ترامپ فقط نظاره گر است. سازمان بهداشت جهانی شمار کل مبتلایان به کرونا در آمریکا را ۹،۱۲۰،۷۵۱ نفر و شمار بهبودیافتگان را ۵،۹۳۳،۲۱۲ نفر اعلام کرد. آنتونی فائوچی مدیر مرکز مطالعات بیماری های مسری و حساس آمریکا اعلام کرد، تا ژانویه ۲۰۲۱ (دیماه 99) خبری از واکسن کرونا نخواهد بود. هر یک از این پرچم ها که نزدیکی کنگره آمریکا نصب شده، نماد یک آمریکایی کشته شده بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ است. به گفته رئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا، تجمعات تبلیغاتی دونالد ترامپ حتماً باعث شیوع ویروس کرونا در آمریکا می شود. مشروح خبر... رابرت اوبراین اظهار داشت، آمریکا از پیمان موشک های میانبرد و کوتاه برد خارج شده است و تسلیحات و سامانه های مرتبط به پرتاب موشک های بالستیک را توسعه خواهد داد. مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا امروز برای گفتگو های جدید درباره «برتری نظامی» رژیم صهیونیستی در منطقه، با بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دیدار می کند. دبیرکل جنبش النجباء در عراق اظهار داشت، منطق گفتگو با اشغالگران آمریکایی، بی فایده است، زیرا آنان چیزی جر زبان زور نمی فهمند. یک منبع دولتی در استان الانبار عراق از دست داشتن نیرو های آمریکایی در عملیات ناامن کردن و برهم زدن ثبات در مناطق آزاد شده به خاطر اهداف سیاسی خبر داد. سفارت آمریکا در امارات به اتباع آمریکایی هشدار داد در مناطقی از کشور های شورای همکاری خلیج فارس که احتمال حملات تروریستی علیه اتباع آمریکایی وجود دارد حاضر نشوند. نظامیان آمریکا در ادامه سرقت از نفت سوریه محموله های جدید تانکر های نفت سرقتی را از این کشور خارج کردند. سفارت آمریکا در ریاض نیز به شهروندان آمریکایی در این شهر هشدار داد که تدابیر احتیاطی لازم را برای مقابله به حملات موشکی احتمالی اتخاذ کنند. وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن همکاری های نظامی خود را با اندونزی در دریای چین جنوبی گسترش می دهد. یک مقام وزارت خارجه آمریکا گفت که تحریمهای واقعی واشنگنتن علیه ترکیه بدلیل آزمایش موشکی سامانه اس ۴۰۰ در راه است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ مرگ بیش از ۲۳۳ هزار آمریکایی؛ تلاش جمهوری خواهان در کاستن از آرای مردم؛ گسترش درگیری ها در فیلادلفیا و تهدید واشنگتن به تحریم های گسترده علیه آنکارا از مهم ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته آمریکا بود.
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
تلاش جمهوری خواهان در کاستن از آرای مردم
جمهوری خواهان از هم اکنون برای بردن دعاوی حقوقی بودجه ۲۰ میلیون دلاری در نظر گرفته اند.
مشروح خبر...
نقش کلیدی نیویورک در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا
مهاجران ۶۰ درصد ساکنان نیویورک را تشکیل می دهند که نقش کلیدی در تعیین رئیس جمهوری آینده این کشور ایفا می کنند.
مشروح خبر...
ترامپ: بایدن باعث افول آمریکا می شود
ترامپ مدعی شد: رأی به بایدن رأی به مرز های باز، شکستن متمم دوم قانون اساسی و بحران اقتصادی در آمریکا است.
مشروح خبر...
ترامپ همسر بایدن را مسخره کرد
دونالد ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت آریزونا با بی احترامی به همسر جو بایدن وی را زنی چاق خواند و وی را مسخره کرد.
مشروح خبر...
ترامپ: دموکرات ها برای پس از ترور بایدن آماده می شوند
رئیس جمهور آمریکا در پویش انتخاباتی خود در آریزونا گفتک دموکرات ها خود را برای ترور جو بایدن و به ریاست جمهوری رساندن معاون او سناتور کامالا هریس آماده می کنند.
مشروح خبر...
اعتراضات و تبعیض نژادی در آمریکا
گسترش درگیری ها در فیلادلفیا
تظاهرکنندگان به کشته شدن والتر والاس جونیوز سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس آمریکا بشدت اعتراض کردند.
مشروح خبر...
اجرای قانون منع رفت و آمد در فیلادلفیا
پس اعتراضات به قتل یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار