افزایش ۲۰ درصدی مستمری ماهانه مددجویان، کمک هزینه های موردی، یارانه فرزندان و امدادبگیران را بخشی از اقدامات سال ۸۸ اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ دکتر وحید قبادی دانا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت فرارسیدن سال جدید پیام تبریکی را خطاب به همکاران، افراد تحت پوشش و شرکای اجتماعی و اجرائی این سازمان صادر کرد. 
متن این پیام بدین شرح است:
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال 
حول حالنا الی احسن الحال
سال ۱۳۹۸ با همه فراز و فرود های تلخ و شیرین بی شمار به پایان رسید و اینک که به رسم همه ساله در روز های آخر اسفند ماه، سال ۹۸ را مرور می کنیم بر خود می بالیم که در کسوت مددکاری از لحظات آغازین سال برای خدمت به هموطنان سیل زده استان های گلستان، خوزستان، لرستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و ...، زلزله زدگان استان های کرمانشاه و آذربایجان شرقی، خانواده های داغدار سانحه هواپیمایی اوکراین و اینک هموطنان درگیر با کرونا ویروس همواره آماده بوده و برای ارائه خدمات تخصصی و حمایتی و کمک به کاهش آلام ایشان لحظه ای از پای نه ایستاده ایم. افتخار داریم که با استعانت از خداوند منان و حمایت های موثر دولت محترم، براساس وظایف ذاتی و قانونی خود به عنوان اصلی ترین نهاد دولتی متولی رفاه و سلامت اجتماعی کشور در بسیاری برنامه ها فراتر نیز گام برداشته ایم. 
۲۰ درصد مستمری ماهانه مددجویان، کمک هزینه های موردی، یارانه فرزندان و امدادبگیران، حق پرستاری افراد دارای ضایعه نخاعی، یارانه مراکز، کمک هزینه خانواده های دارای فرزند چندقلو و ... را افزایش داده ایم. 
جهاد خانه دار شدن جامعه هدف را با تعیین اولویت ها و بهره گیری از توان شرکای کاری بسیار توانمند، جان تازه داده ایم. 
یارانه مراکز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار