بابایی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا براساس تأییدیه مرکز بهداشت استان ۱۸۰ نفر از اعضای خانواده های مددجوی کمیته امداد گلستان به کووید۱۹ مبتلا شدند.

« عیسی بابایی » به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا براساس تأییدیه مرکز بهداشت استان 180 نفر از اعضای خانواده های مددجوی کمیته امداد گلستان به کووید۱۹ مبتلا شدند.
مدیرکل کمیته امداد گلستان ادامه داد: پرداخت تسهیلات بلاعوض به خانواده های مددجویی است که در طول این ایام به دلیل کرونا سرپرست خود را از دست دادند در نظر گرفته شده است و بر این اساس به این افراد مبلغ 10 میلیون تومان به صورت بلاعوض کمک می کنیم و اگر یکی از اعضای خانواده تحت پوشش به دلیل کرونا فوت کرده شده باشد به آن خانواده مبلغ پنج میلیون تومان پرداخت می شود.
بابایی بیان کرد: در این ایام بسیاری از افراد کارگر و فاقد درآمد در سطح استان دچار مشکلات معیشتی شدند و کمیته امداد در استان این افراد را به صورت موقت تحت پوشش کمیته امداد قرار داد.
وی تصریح کرد: در قالب تبصره 14 بالغ بر چهار هزار و 500 خانوار که در این ایام به دلیل کرونا شغل خود را از دست داده بودند مثل کارگران فصلی و دستفروشان تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دادیم و به این خانواده ها مستمری پرداخت می شود.
مدیرکل کمیته امداد گلستان یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا کمیته امداد از ابتدای این بحران در وسط میدان بود و نخستین اقدام ما این بود که به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد که با دریافت تسهیلات اشتغال خودکفا شده بودند و از کرونا آسیب اقتصادی دیدند را به چرخه تحت پوشش و حمایت کمیته امداد بازگرداندیم.
پایان پیام/ 587

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار