طرح اتصال کارت بانکی به کارت سوخت متوقف شد

جهان نیوز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآروده های نفتی با بیان اینکه فعلا طرح اتصال کارت های بانکی به کارت سوخت اجرا نمی شود گفت: زمانی این طرح قابلیت اجرا دارد که نظام سهمیه بندی سوخت اجرایی شود.

به گزارش جهان نیوز ، فاطمه کاهی با اعلام اینکه اتصال کارت بانکی به کارت سوخت زمانی معنا می یابد که نظام سهمیه بندی سوخت اجرایی شود، گفت: از آنجایی که فعلاً برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد، طرح اتصال کارت بانکی به کارت سوخت متوقف شده است.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآروده های نفتی ادامه داد: هم افرادی که در سامانه «دولتِ همراه» برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده و منتظر هستند و هم افرادی که کارت سوخت خود را دریافت کرده اند باید تا پیش از ۲۵ مرداد ماه سال جاری از کارت سوخت خود استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه اجباری شده است و طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده نفتی برای تامین کارت سوخت هیچ مشکلی وجود ندارد و همه افرادی که به هر عنوانی کارت سوخت ندارند می تواند با مراجعه به پلیس +۱۰ تقاضای صدور کارت کنند.
مهر نوشت، طبق اعلام این شرکت افرادی که کارت سوخت داشتند و برای فعال کردن کارت بانکی هم اقدام کرده بودند، باید از تاریخ مقرر، صرفاً از کارت سوخت استفاده کنند و افرادی هم که متقاضی استفاده از کارت بانکی بودند و کارت سوخت نداشتند، بهتر است بدانند با توجه به این که اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده، نیازی به مراجعه به پلیس +۱۰ ندارند و کارت سوخت برای این دسته از افراد ارسال می شود.
همچنین طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در نهم خرداد ماه آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده ...

سرخط اخبار