به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، جمعی از فرماندهان، مدیران و مسئولان نمایندگی، ولی فقیه و هادیان سیاسی در سپاه حفاظت انصارالمهدی (عج) و رده های تابعه روز چهارشنبه از سایت غنی سازی شهید مسعود علیمحمدی (فردو) بازدید کردند و در جریان آخرین دستاورد ها و فعالیت های اقتدارآفرین صنعت هسته ای قرار گرفتند.
«علی اصغر زارعان» دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در این بازدید با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین شهدای هسته ای، شهید والامقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را انسانی انقلابی با اخلاص، متواضع، خداترس توصیف کرد و اظهار داشت: این شهید با بصیرت همواره خداوند متعال را ناظر بر اعمال و رفتار خود می دید. شهادت این عزیز بار دیگر باعث وحدت و انسجام ملی شد و همچنین زوال ظالم و استکبار را تسریع بخشید و احیای مجدد مبارزه با استکبار را به ملت ایران آموخت.
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی ایران خاطر نشان کرد: ان شاءالله بتوانیم راه این شهیدان را ادامه داده و با تدبیر و بصیرت کلیه بیگانگان را از منطقه خارج کنیم و اگر این مسیر با قدرت دنبال شود، راه این شهید ادامه یافته است.
وی تصریح کرد: ما فدایی و خادم کشور هستیم و حاضریم تکه تکه شویم و ایران اسلامی پیشرفت کند. امروز نظام سلطه با روش ها و حیله گری های گوناگون توامان با اقدامات روانی و رسانه ای درصدد است چهره سپاه پاسداران را خدشه دار کند، ولی مردم آگاه و خردمند ایران این ترفند های دشمن را خنثی کرده و آن ها کاری از پیش نخواهند برد.
دستیار رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: همانطور که شهید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار