مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: در قالب طرح تماس تلفنی با ۲۴۰۲ نفر از خانواده های شهدا طی اسفند ماه سال ۹۸ تماس تلفنی برقرار شده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن هنرمند با اشاره با دیدارهایی که با خانواده شهدای استان قم انجام شده است توضیح داد: تا بهمن ماه سال گذشته حدود ۱۰هزار و ۶۶۰ دیدار حضوری انجام گرفته، اما با شیوع ویروس کرونا و عدم امکان دیدار حضوری در منازل خانواده های شهدا، طرح تماس تلفنی با خانواده های شهدا به منظور ایجاد ارتباط موثر و تفقد و دلجویی از خانواده ها از اسفند ماه سال ۹۸ آغاز و همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: در قالب طرح تماس تلفنی با ۲۴۰۲ نفر از خانواده های معظم شهدا طی اسفند ماه سال ۹۸ تماس تلفنی برقرار شده است. در قالب طرح سپاس ۱۳هزار نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران استان قم مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند. در این طرح کلیه کارکنان بنیاد در تمام سطوح مدیریتی اعم از مدیرکل، روسای مناطق ، معاونان، مدیران، روسای ادارات و کارشناسان با جامعه هدف ارتباط برقرار کرده و جویای احوال ایشان شده و از ایشان تفقد به عمل می آورند.
حجت الاسلام هنرمند افزود: در این طرح والدین و جانبازان بستری در بیمارستان ها و منازل در اولویت تماس ها قرار گرفتند. این طرح به منظور استمرار ارتباط موثر با خانواده های شهدا و ایثارگران در حال اجرا است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار