تهران- ایرنا- بیانیه سازمان انرژی اتمی درخصوص کاهش تعهدات برجامی، تاکید وزیر صنعت بر امکان مهار تورم اقتصادی با حمایت از تولید، تصریح سخنگوی وزارت امورخارجه بر مقابله جدی با اقدامات غیر انسانی رژیم صهیونیستی، ادامه همکاری های سیاسی و اقتصادی ایراون با تهران، تاکید لودریان بر ادامه تلاش فرانسه برای فراهم کردن فرصت مذاکره میان ایران و آمریکا از مهمترین خبرهای 12ساعت گذشته ایرنا بود.

اخبار داخلی
**********
* تهران- سازمان انرژی اتمی ایران روز چهارشنبه در راستای بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کاهش تعهدات برجامی و فعالیت های گسترده علمی و راهبردی هسته ای بیانیه ای صادر کرده است.
* قزوین- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مهار تورم اقتصادی که امروز بر اثر توطئه دشمنان در کشور ایجاد شده، تنها با حمایت از صنعت و تولید امکان پذیر است.
* تهران- سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان، گفت: جمهوری اسلامی ایران کاهش تنش در منطقه را تنها از طریق مقابله جدی تمامی طرف ها با اقدامات مخرب، مداخله جویانه و غیرانسانی رژیم صهیونیستی می داند.
* بندرعباس- رئیس قوه قضاییه به منظور بررسی آخرین وضعیت قضایی و حقوقی هرمزگان صبح روز پنجشنبه وارد فرودگاه بندرعباس شد و مورد استقبال استاندار، نماینده ولی فقیه در هرمزگان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسوولان قضایی، نظامی و انتظامی استان قرار گرفت.
* تهران- علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی از پرداخت حقوق معوق به کلیه کارگران شرکت هپکو خبر داد و افزود: با این پرداخت، حقوق کارگران این کارخانه به روز شد و آنها هیچ مطالبه ای ندارند.
* شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اهمیت موضوع از روز پنجشنبه گروهای(اکیپ های) شناسایی، تشخیص و درمان ویروس HIV در یکی از روستای لردگان مستقر می شود.
* تهران- سید سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنانی تاکید کرد اینکه در حال حاضر با بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی نگران کننده مواجه شده ایم نشان دهنده نیاز جدی به بررسی دلایل ...

سرخط اخبار