معاون وزیر کشور با تاکید بر اطلاع رسانی ابعاد مشارکت های مردم در بخش کنترل شیوع ویروس کرونا، گفت: قطع زنجیره بیماری تنها با خواست و اراده جمعی و همکاری مردم امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در پی ابلاغ طرح ملی ساماندهی مشارکت های مردمی مقابله با کرونا در آخرین روز های اسفند سال ۹۸ از سوی وزیر کشور به استانداران سراسر کشور، اولین و دومین جلسه کارگروه مشارکت های مردمی به منظور بررسی وضعیت موجود و اتخاذ تدابیر ملی برای فعال سازی و ساماندهی ظرفیت های مردمی در کنترل بیماری و امدادرسانی ملی در دوم و پنجم فروردین ماه سال ۹۹، به ریاست تقی رستم وندی رئیس سازمان امور اجتماعی کشور و با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف ذیربط در وزارت کشور برگزار شد.
دومین نشست کارگروه ملی مشارکت های مردمی در مبارزه با کرونا با رویکرد محله محوری، با حضور نمایندگان سازمان بسیج سازندگی، سازمان بسیج مستضعفین، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت بهداشت، بنیاد خاتم الاوصیاء، شهرداری تهران در سازمان امور اجتماعی کشور تشکیل شد.
در این نشست، معاون وزیر کشور، با تاکید بر اطلاع رسانی ابعاد مشارکت های مردم در بخش ساماندهی و امدادرسانی و کنترل شیوع ویروس کرونا تاکید کرد: قطع زنجیره بیماری تنها با خواست و اراده جمعی و همکاری مردم امکانپذیر است.
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با تشریح اهمیت نقش آفرینی و مشارکت مردم در اجرای برنامه های مبارزه با ویروس کرونا، بر ضرورت تمرکز و هم افزایی تشکل ها و گروه های مردمی از جمله بسیج و دفاتر تسهیلگری، کانون های فرهنگی مساجد، شهرداری ها در مدیریت محله محور بیماری کرونا تاکید کرد.
رستم وندی با بیان اهمیت و نقش آموزش و پرورش و شهرداری ها در ارائه خدمات آگاهی بخش به عموم مردم و خانواده های دانش آموزان، از طریق سامانه های ارتباطی و فضای مجازی، بر اهمیت نقش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار