از زمانی که به عنوان قهرمانی جهان رسیدیم، قوی تر شده ایم. جایگاه خود را در سطح یک والیبال جهان با کسب مدال در لیگ ملت ها، مسابقات قهرمانی اروپا و جام جهانی تثبیت کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: علاقه زیادی به بازیکنان جوان تیم ایران دارم، این تیم پتانسل بالایی دارد و در آینده خواهد درخشید.
به گزارش تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی 2019 با 4 پیروزی، 7 شکست و 12 امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت. آخرین بازی ایران، روز گذشته مقابل لهستان برگزار شد که نتیجه آن یک پیروزی سه بر صفر آسان برای حریف اروپایی و تثبیت مدال نقره این تیم بود.
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در مورد تیم ملی ایران گفت: علاقه زیادی به بازیکنان جوان تیم ایران دارم. پاسور دوم تیم (جواد کریمی)، قطر پاسور (پوریا یلی) و بازیکن شماره 15 (علی اصغر مجرد) فوق العاده هستند. این تیم پتانسل بالایی دارد و در آینده خواهد درخشید.
ویتال هاینن همچنین در گفت وگویی دیگر در مورد کسب عنوان نایب قهرمانی جام جهانی والیبال 2019 ژاپن اظهار داشت: از زمانی که به عنوان قهرمانی جهان رسیدیم، قوی تر شده ایم. جایگاه خود را در سطح یک والیبال جهان با کسب مدال در لیگ ملت ها، مسابقات قهرمانی اروپا و جام جهانی تثبیت کردیم. همچنین جواز حضور در المپیک را به صورت مستقیم کسب کردیم و پس از پشت سر گذاشتن یک فصل طولانی برای مبارزه در سال آینده و رسیدن به مهم ترین هدفمان آماده می شویم. من 3 سال قبل، برنامه ای برای کار داشتم و حالا از برنامه جلوتر هستم.
هاینن که فصل آینده هدایت تیم پروجا در سری A1 ایتالیا را بر عهده خواهد داشت بدون شرکت در مراسم اهدای مدال و جوایز جام جهانی به ایتالیا رفت تا تمرینات این تیم را از امروز (چهارشنبه) زیر نظر بگیرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار