گودبای پارتی ترامپ در پایگاه شکاری

لوگوی مشرق نیوز مشرق نیوز . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۷
طبق گزارش رسانه آمریکایی، کاخ سفید در پایگاه شکاری «اندروز» نیروی هوایی و چند ساعت قبل از مراسم تحلیف روز چهارشنبه جو بایدن، برای دونالد ترامپ مراسم خداحافظی ترتیب می دهد.

به گزارش مشرق ، در حالی که در تدابیر شدید امنیتی برای برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری جو بایدن واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا را به پادگان تبدیل کرده است، مسئولان کاخ سفید در نظر دارند برای دونالد ترامپ در یک پایگاه شکاری نیروی هوایی مراسم خداحافظی برگزار کنند.
بنا بر گزارش اسپوتنیک، کاخ سفید در نظر دارد برای دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در آخرین ساعت های حضورش در منصب ریاست جمهوری برای او مراسم خداحافظی در پایگاه شکاری «اندروز» واقع در مریلند ترتیب دهد.
بنا بر گزارش شبکه بلومبرگ، قرار است این مراسم چهارشنبه صبح زود و چند ساعت مانده تا مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا برگزار شود.
هفته گذشته رسانه های آمریکایی از قبیل سی ان ان گزارش دادند، پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) با درخواست دولت ترامپ برای برگزاری مراسم سنتی و عرفی نظامی خداحافظی از رئیس جمهور مخالفت کرد.
ترامپ که بارها خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری خواند و رقیبش و دموکرات ها را به سرقت انتخابات متهم کرده است، پیش از این گفته بود که او در مراسم تحلیف جو بایدن شرکت نخواهد کرد.
بنا بر گزارش رسانه های آمریکایی، انتظار می رود که مایک پنس معاون رئیس جمهور این کشور در مراسم ظهر چهارشنبه (اول بهمن ماه به وقت محلی آمریکا) در مراسم تحلیف بایدن و کامالا هریس به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شرکت کند.
قرار است مراسم خداحافظی برای ترامپ در پایگاه شکاری اندروز قبل از عزیمت وی به مرکز تفریحی خودش در «مارالاگو» انجام شود.
برای مراسم خداحاظفی ترامپ، از مقام های دولت او دعوت شده و از آنها خواسته شده ساعت ۷:۱۵ صبح روز چهارشنبه به وقت محلی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار