پیش دانلود Borderlands 3 برای PC امکان پذیر نیست

وینفون سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴

عنوان پیش روی Borderlands 3 اثر استودیوی Gearbox دقیقا یک ماه دیگر تا عرضه خود فاصله دارد و به همین علت هم اطلاعات و جزئیات جدید این بازی روز به روز همینطور به انتشار خود ادامه می دهد و ما اخبار تازه ای از این بازی به دست می آوریم. در همین راستا، تیم توسعه دهنده و سازنده این عنوان اخیرا درخت های مهارت تعاملی این عنوان را به بازی بازان نشان داده تا این اجازه را به ؛آن ها بدهد که پیش از عرضه این بازی به طور رسمی، مسیر مورد دلخواه خود را انتخاب کنند.
حتی با وجودی که سیل اطلاعات این بازی این روزها از چپ و راست فرو می ریزد، اما سازندگان Borderlands 3 قول داده اند که در دو رویداد پیش روی Gamescom 2019 و PAX West جزئیات تازه ای از این بازی در اختیار بازی بازان قرار دهند.
با این حال به نظر می رسد که این بازی پیش از عرضه ی خود فاقد یکی از ویژگی های مهم و کلیدی است که شاید اغلب بازی ها از آن بهره مند باشند؛ حداقل نسخه رایانه شخصی این بازی که این طور است. کاربران و بازی بازانی که این بازی را پیش خرید کرده اند تا بلافاصله پس از آنلاین شدن سرورها و باز شدن دسترسی این بازی آن را تجربه کنند، نمی توانند روی فروشگاه Epic Games Store آن را پیش دانلود کنند. از طرفی هم طبق اطلاعات و جزئیاتی که تا به حال از این بازی به دست آورده ایم، مشخص شده که Borderlands 3 تا آوریل سال ۲۰۲۰ در انحصار این فروشگاه باقی خواهد ماند. به گفته ی Tim Sweeney، مدیر عامل فروشگاه Epic Games Store، در شبکه اجتماعی توییتر، “ما از پیش دانلود Borderlands در بازه زمانی عرضه آن پشتیبانی نخواهیم کرد”.
این موضوع به این معنا است که بازی بازانی که دارای سرعت پهنای باند کم ...

سرخط اخبار