به گزارش خبرگزاری مهر ، فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این حکم را به پیشنهاد شورای سیاست گذاری این رویداد امضاء کرده و برگزاری جایزه کتاب ماه و سال را فرصت ارزشمندی دانسته است که علاوه بر ارزیابی دقیق و کارشناسی کتاب های حوزه کودک و نوجوان امکان معرفی و حمایت از آثار فاخر و هویت بخش این حوزه را فراهم می سازد.
وی همچنین در این حکم اظهار امیدواری کرده است تا با بهره مندی از ظرفیت های عظیم دانش و تجربه گرانسنگ نویسندگان، شاعران، و ناشران کتاب و توجه به ارزش های فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و ملاحظه سیاست ها و جایگاه فرهنگی کانون، در مسیر اجرای سیاست های شورای سیاست گذاری این جایزه ادبی و جریان سازی و اعتلای آثار ادبی حوزه کودک و نوجوان گام های مؤثری برداشته شود.
«جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان» قرار است از سوی کانون و با هدف ایجاد بستر مناسب جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و معرفی کتاب های برگزیده حوزه کودک ونوجوان و حمایت از ناشران این حوزه برگزار شود.
رییس شورای سیاست گذاری این رویداد محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی کانون است و اعضای شورای سیاست گذاری این رویداد - علاوه بر دبیر - از حمیدرضا شاه آبادی، و محسن هجری دو نویسنده، افسون امینی مدیر کل آفرینش های فرهنگی کانون، انسیه موسویان مدیرکل و اعظم بزرگی کارشناس مسئول آفرینش های ادبی و هنری کانون تشکیل شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار