۴۰ رشته در ورزش شهروندی همدان فعال است

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۵ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۳۹
همدان- ایرنا- رییس کمیته ورزش شهروندی شهرداری همدان گفت: هم اینک ۴۰ رشته ورزشی متنوع به صورت آموزشی و مسابقه ای برای شهروندان همدانی فعال است.

سعید پناه آبادی روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی در جامعه و محدودیت در تجمع ها، برخی از این رشته ها را به صورت مسابقه ای در قالب آنلاین و حضوری برگزار کردیم.
وی بیان کرد: هدفگذاری ورزش شهروندی همدان بکارگیری و فعالیت ۱۰ درصد از جمعیت این شهر در فعالیت ورزشی است که به خوبی با برنامه ریزی اعضای کمیته اجرایی شده و تا سال آینده تحقق خواهد یافت.
پناه آبادی با تاکید بر اینکه نگاه علمی و تاثیرگذار در رشد و اعتلای ورزش شهروندی داشته ایم، گفت: ۲۰۰ عضو فعال و باتجربه را برای برنامه ریزی و اجرای ورزش شهروندی در رشته های مختلف بکار گرفته ایم و اغلب در این حوزه صاحب نظر و تخصص هستند.
وی با اشاره به ایجاد زیرساخت های بسیار مطلوب ورزشی از سوی شورا و شهرداری در همدان گفت: در حال حاضر ۲۷ مجموعه اختصاصی روباز و چندمنظوره را برای توسعه ورزش شهروندی در اختیار داریم و چندین زمین ورزشی چندمنظوره نیز در حال احداث است.
رییس کمیته ورزش شهروندی شهرداری همدان خواستار توجه دستگاه ورزش استان به این حوزه شد و افزود: نباید این تصور باشد که ورزش شهروندی فقط مختص شهرداری است بلکه توسعه آن در بین آحاد مردم جامعه نیازمند مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی است.
وی گفت: متاسفانه دستگاه ورزش همدان توجهی به این مقوله ندارد و با وجود چندین بار درخواست نشست دوجانبه پیرامون همکاری متقابل در توسعه ورزش شهروندی، استقبالی نشده است.
پناه آبادی اضافه کرد: خوشبختانه تمامی افرادی که در کمیته اجرایی و ستادی ورزش شهروندی همدان فعالیت دارند، به صورت افتخاری کار می کنند و این نشان از عشق و علاقه آن ها به توسعه ورزش در بین مردم است.
هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار