امام جمعه موقت اصفهان: فاصله طبقانی بیداد می کند/بخشی از مردم شرایط اقتصادی ضعیفی دارند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
امام جمعه موقت اصفهان: فاصله طبقانی بیداد می کند/بخشی از مردم  شرایط اقتصادی ضعیفی دارند
امام جمعه موقت اصفهان گفت: بخشی از مردم امروز شرایط اقتصادی ضعیفی دارند و از لحاظ معیشتی دچار مشکل هستند، فاصله طبقانی بیداد می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین سید مجتبی میردامادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اصفهان با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات ما چشم دوختن به دشمن است، اظهار داشت: برخی تصور می کنند که آمریکا و اروپا می توانند مشکلات ما را حل کنند بنابراین به دنبال آنها رفته و چشم به آنها دوختند اما این اشتباه است زیرا مشکلاتی را برای ما به همراه داشته است.
وی با اشاره به انتخاب رئیس جدید قوه قضائیه بیان کرد: باید در اجرای عدالت و مبارزه با فساد رئیس جدید قوه قضائیه را یاری کنیم.
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه آمار تصادفات بالاست، اظهار داشت: همه دستگاه ها باید برای کاهش این آمار کمک کنند.
وی با اشاره سخنان اخیر مقام معظم رهبری گفت: گوش دادن به فرامین رهبر انقلاب سبب می شود تا ملت ایران راه خود را به خوبی ادامه داده و سیلی محکمی به گوش آمریکا بزند.
میردامادی با بیان اینکه رعایت حجاب از اوجب واجبات است، گفت: امروز شاهد وضعیت نامناسب حجاب در جامعه هستیم، خوشی و شادی مردم جای خود را دارد اما باید با بی اخلاقی مقابله کرد.
قم| برخی به دنبال قبح شکنی از فرهنگ عفاف و حجاب هستند
قم| طلاب خواهر اهمیت فرهنگ عفاف و حجاب را برای بانوان تبیین کنند
روایت نماینده ولی فقیه در کردستان از موفقیت های انقلاب/ رژیم پهلوی «بی حجابی» را تبلیغ می کرد + فیلم
وی با بیان اینکه انسان های متقی همراه و همفکر یکدیگر هستند، گفت: انسان های متقی دوستی واقعی با یکدیگر دارند و بنابراین این افراد باید در مشکلات به یاری هم بشتابند.
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه همه ما در مشکلات و مسائل سهمی برای اجرا و ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه موقت اصفهان: فاصله طبقانی بیداد می کند/بخشی از مردم شرایط اقتصادی ضعیفی دارند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم