آی اسپورت - عادت کرده بودیم حساسترین روزهای فوتبالی در ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت سپری کنیم. ۹۰روزی که در آن می توان حاصل یک فصل فوتبالی برداشت کرد. سرآلکس فرگوسن پیر بزرگ این روزهای فوتبال جمله قشنگی دارد. او در یکی از سخنان مشهورش به ماه های فوریه تا آوریل اشاره کرده و گفته «برای بردن جام باید در این سه ماه در بهترین فرم خود باشید.»
در فوتبال ایران هم باید در این سه ماه خوب بود. می شود تا اسفند ماه نیمی از امتیازات کسب کرد و برای قهرمانی لیگ از همین ماه استارت زد و ۳۰امتیاز کسب کرد و قهرمان شد. مراحل حساس جام حذفی در این محدوده زمانی برگزار می شود و لیگ قهرمانان آسیا صعود کنندگانش به مرحله حذفی را در این مرحله خواهد شناخت و این یعنی هنوز همه چیز دست خود تیم هاست و تیمی موفق خواهد بود که ماه های تیر و مرداد را خوب سپری کند.
ویروس کرونا این روزها را نه تنها از فوتبال ایران، بلکه از فوتبال جهان گرفت. بعضی از کشورهای صاحب لیگ های معتبر اروپائی مثل فرانسه و هلند پایان رسمی لیگ خود را اعلام کردند و بعضی کشورها مثل آلمان و انگلستان و اسپانیا و ایتالیا تصمیم به ادامه آن دارند.
بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره تصمیم گرفته شد لیگ ایران نیز ادامه پیدا کند. استارت تمرین ها زده شده و از اواخر خرداد بعد از برگزاری بازی عقب افتاده استقلال و فولاد خوزستان ادامه لیگ برتر که ۹بازی و ۲۷ امتیاز دارد از سر گرفته خواهد شد. تیم های به غیر از این مسابقات ادامه لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی را نیز می بایست برگزار کنند. تقریبا یک سوم مسابقات باقی مانده است. تاریخ به ما یادآوری می کند در لیگ ایران تیمی که به ۶۰امتیاز برسد یکی از گزینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار