در سومین جلسه ستاد برنامه ریزی و ساماندهی امور هواداران فوتبال در وزارت ورزش پیش نویس طرح ارتقای وضعیت فرهنگی هواداران و تماشاگران ارایه شد.

به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در ادامه برنامه ریزی وزارت ورزش برای برنامه ارتقای وضعیت فرهنگی هواداران و تماشاگران فوتبال، سومین جلسه ستاد برنامه ریزی و ساماندهی امور هواداران فوتبال امروز در وزارت ورزش و جوانان و با حضور سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ، دولو رئیس گروه ورزش حرفه ای، همدانی سرپرست معاونت مشارکت های مردمی و جذب سرمایه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، نقی پور رئیس حراست فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال و حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی وامور فرهنگی سازمان لیگ برگزار شد.
در این جلسه پیش نویس طرح اولیه ارتقای وضعیت فرهنگی هواداران و تماشاگران وزارت ورزش و جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم در پاره ای از موارد انجام پذیرفت و ادامه بررسی پیش نویس به جلسه آینده که روز یکشنبه در وزارت ورزش برگزار می شود موکول شد.
لازم به ذکر است، این ستاد در وزارت ورزش و جوانان فعالیتش را آغاز کرده تا شرایط لازم برای ارتقا وضعیت فرهنگی تماشاگران ایجاد شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار