امیدوارم سال جدید با درخشش فرنگی کاران آغاز شود

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸
امیدوارم سال جدید با درخشش فرنگی کاران آغاز شود

جمشید خیرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نمایندگان ایران در نخستین روز از سال جدید باید در رقابتهای قهرمانی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا به میدان بروند، اظهار داشت: این پیکارها در حالی از روز اول فروردین ماه در شهر اولان باتور مغولستان آغاز می شود که فرنگی کاران ۷ وزن از تیم ملی ایران به میدان خواهند رفت. طبیعتاً در همین روز چهره تیم قهرمان مشخص می شود که امیدوارم بچه های ما با کشتی های پیروزمندانه خود در این مسابقات، استارت خوبی برای سال جدید بزنند.
وی در خصوص اینکه رقابتهای امیدهای آسیا برای نخستین بار برگزار می شود، تصریح کرد: پیکارهای زیر ۲۳ سال آسیا برای نخستین بار با نظر اتحادیه جهانی کشتی در قاره کهن برگزار می شود که طبیعتاً این موضوع در شناخت ما از حریفان تأثیرگذار است. ما هنوز از مدعیان آسیایی خود در این آوردگاه قاره ای، شناخت کافی نداریم. این در حالیست که اروپایی ها تاکنون هشت دوره رقابتهای قهرمانی امیدهای این قاره را برگزار کرده اند و شناخت خوبی از حال و هوای مسابقات این رده سنی دارند.
سرمربی تیم کشتی فرنگی امید در پایان به روند آماده سازی این تیم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بچه های تیم امید مدتی است در اردوی مشترک با تیم بزرگسالان حضور دارند و تمرینات خوبی را پشت سر می گذارند. فرنگی کاران امید با انگیزه و روحیه مطلوبی مهیای مسابقات می شوند که امیدوارم در نهایت با نتایج قابل قبولی از این آوردگاه آسیایی خارج شوند.
به گزارش خبرنگار مهر ، اردوی مشترک تیم های ملی کشتی فرنگی بزرگسالان و امید از روز ۱۳ اسفندماه در خانه کشتی تهران آغاز شد و تا روز ۲۶ اسفند ادامه خواهد داشت.
نخستین دوره رقابت های ...

[ مشاهده متن کامل امیدوارم سال جدید با درخشش فرنگی کاران آغاز شود خبرگزاری مهر ]