هوآوی با کسب دو عنوان در تازه ترین رده بندی منتشرشده از سوی DXOMark از نظر عملکرد دوربین در گوشی های هوشمند بار دیگر پیش تازی پرچم داران خود در بخش دوربین را ثابت کرد.
DXOMark مدتی پیش لیستی از بهترین دوربین های موبایلی در زمینه های مختلف را منتشر کرد و هوآوی توانست 2 عنوان مهم را به خود اختصاص دهد.
DXOMark در سالی که گذشت 31 دستگاه در رده های مختلف کاری، اقتصادی تا پرچم دار را از برندهای مختلف و محبوب بازار بررسی کرده است. در بررسی های این مجموعه عملکرد دوربین دستگاه به صورت دقیق و تخصصی در سناریوهای مختلف سنجیده و امتیازدهی می شود.
گوشی Huawei Mate 30 Pro پرچم دار جدید هوآوی، توانسته در لیست بهترین دوربین های موبایل از نظر DXOMark که به تازگی منتشر شده، دو عنوان را ازآن خود کند.
بهترین دوربین در مجموع
Huawei Mate 30 Pro با کسب بالاترین امتیاز، صدرنشین فعلی جدول بهترین دوربین های موبایلی DXOMark است. این دستگاه با تکیه بر ماژول دوربین چهارگانه و پردازشگر قدرتمند خود، بهترین عملکرد فعلی را در میان گوشی های هوشمند موجود در بازار ارائه می کند. از طرفی کسب عنوان «همه فن حریف» به این معناست که کاربر می تواند در سناریوهای مختلف عکاسی یا فیلم برداری روی آن حساب کنند.
بهترین برای عکاسی در شب
بخش دوربین گوشی های هوشمند در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است. از جمله مزایای این پیشرفت می توان به کاربردی تر شدن آن ها و امکان عکاسی بهتر در نور محدود و شب اشاره کرد.
Huawei Mate 30 Pro توانسته به لطف سنسورهای جدید و پیشرفته و الگوریتم های نوآورانه پردازش تصویر، بهترین عملکرد در زمینه نور محدود را به خود اختصاص دهد. برای ...

سرخط اخبار