عرب:مطمئن بودیم برنده می شویم/ تلاش می کنیم خواسته های برانکو را برآورده کنیم

برنا نیوز جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۶
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت:برانکو با ما می ماند چرا که او قرارداد دارد و همه ما تلاش می کنیم خواسته های برانکو را برآورده کنیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص قهرمانی تیم ملی پرسپولیس گفت: خوشحالیم که جشن قهرمانی را درکنار خلیج فارس برگزار می کنیم و برای سومین سال قهرمان شدیم.
وی در مورد اینکه برانکو در پرسپولیس می ماند یا اتفاق دیگری رخ می دهد افزود: برانکو با ما می ماند چرا که او قرارداد دارد و همه ما تلاش می کنیم خواسته های برانکو را برآورده کنیم. او با ما قرارداد دارد و ما علاقمندیم با او کارمان را ادامه دهیم.
عرب تصریح کرد: ما منتظر بودیم بازی ها تمام شود و روز شنبه آقای برانکو را دعوت می کنیم تا لیست خود را به باشگاه بدهد و هر آنچه بخواهد را فراهم خواهیم کرد.
وی درباره سختی این فصل گفت: واقعا فصل سختی داشتیم. این 6 دقیقه پایانی هم واقعا سخت گذشت.
مدیرعامل پرسپولیس درخصوص اینکه پیگیر بازی سپاهان هم بود، اظهار داشت: کما بیش بازی سپاهان را دنبال می کردیم اما همه حواس ما به بازی خودمان بود و مطمئن بودیم برنده می شویم.
عرب گفت: همه آنچه پرسپولیس دارد از هوادارانش است. آنها سرمایه باشگاه هستند و من از آنها تشکر می کنم که در گرما و سرما از پرسپولیس حمایت کردند. ما سال سختی پشت سر گذاشتیم و آنها همراه ما بودند و این جام را به آنها هدیه می کنیم.
وی درخصوص قهرمانی پرسپولیس در خارج از خانه و اینکه برای اولین بار این اتفاق رخ داده گفت: واقعا باید از میزبانی خوب مردم خونگرم بوشهر و جم تشکر کنم. ما لحظات خوبی اینجا داشتیم و همچنین از مدیرعامل جوان پارس جنوبی هم ممنون هستم. همچنین جا دارد از وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، نیروی انتظامی و همه عواملی که زحمت کشیدند تا این مسابقات ...