اولین قدم این است که در خانه تان باید از هر سانتی متر مربع استفاده بهینه کنید؛ بنابراین باید به دنبال گوشه ها بگردید. گوشه ها می توانند به طور هوشمندانه ای اشغال شوند و مورداستفاده قرار گیرند.
در هرخانه ای گوشه های پرت و بلا استفاده ای وجود دارد؛ فرورفتگی هایی در کنج ها یا در برخی فضاها مثل ورودی و راهروها که نمی دانیم چگونه از آنها بهره ببریم. فضاهای زیر راه پله در خانه های ویلایی نیز از این دست هستند. با کمی تدبیر و تفکر می توانیم به بهترین شکل از این فضاها استفاده کنیم. در این مطلب در مجله دلتا چند ایده برای استفاده از فضای پرت در چیدمان خانه کوچک را برسی می کنیم.
ایجاد اتاق کار در فضای اتاق خواب 
در آپارتمان ها اغلب یک یا دو اتاق وجود دارد که در این صورت فضایی برای طراحی اتاق کار نمی ماند و اگر شما تمایل دارید در اتاق خواب تان قسمتی را برای انجام فعالیت های کاری و مطالعه و … ایجاد نمایید می توانید با قرار دادن دیوار کاذب در فضای اتاق خواب های بزرگ بخشی از اتاق را جدا نمایید و به اتاق کار اختصاص دهید همچنین می توانید در صورت کوچک بودن اتاق خواب در یکی از گوشه های اتاق خواب میز تحریر قرار دهید و فضایی دنج را در فضای اتاق خواب برای انجام فعالیت های کاری و روزانه خود ایجاد نمایید.
اتاق کار در کمد 
کمد دیواری های خیلی بزرگ نیز جزء فضاهای پرت خانه محسوب می شوند و در برخی از خانه ها این مدل کمدهای دیواری وجود دارند که اغلب بلا استفاده می مانند زیرا این کمدها از کمدهای معمولی بزرگ تر هستند و از طرفی کوچک تر از آن می باشند که از آن ها به عنوان انبار استفاده شود بنابراین شما می توانید از فضای این کمدها به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار