انتقاد از پرکاری محمدرضا شفیعی تهیه کننده سیما، توئیت عجیب علی ضیا، ادامه ارجاعات سیما به اینستاگرام و تهدید جالب نوید محمدزاده از سوی مسعود فراستی از رویدادهای مهم این هفته تلویزیون بود.

خبرگزاری مهر -گروه هنر-عطیه مؤذن: «هفت روز سیما» عنوان بسته خبری-تحلیلی ویژه ای است که هر پنجشنبه به بازخوانی اهم تحولات خبری مرتبط با متن و حاشیه تولیدات صداوسیما و اتفاقات پیرامونی آن در طول هر هفته می پردازد.
در این بسته خبری هفتگی تلاش کردیم در کنار خبرهای رسمی فعالیت برنامه سازان و مدیران سیما، نیم نگاهی به حواشی رسانه ای و حتی شایعاتی که به رغم غیررسمی بودن می توانستند در اخبار مرتبط با سیما تأثیرگذار باشند هم داشته باشیم.
امروز پنجشنبه ۱۹ تیر می توانید با چهل و پنجمین بسته خبری «هفت روز سیما» در مرور متن و حاشیه اتفاقات تلویزیون در هفته ای که گذشت، با ما همراه شوید.
چهره هفته؛ محمدرضا شفیعی
محمدرضا شفیعی از نام های پرتکراری است که در طول سال در تیتراژ پروژه های تلویزیونی بارها به چشم می خورد و همین تکرار باعث شده است برخی او را از پرکارترین تهیه کنندگان تلویزیون بدانند و برخی هم این پرکاری را به حساب یک رانت یا حتی انحصار بگذارند.
با این حال شفیعی بیش از یک دهه است که به عنوان تهیه کننده در تلویزیون فعالیت دارد. شاید جالب باشد که بدانید «خون بها» از جمله سریال های او که طی سال های ۸۵ و در اواسط دهه ۸۰ ساخته شد حدود سه سال توقیف بود و بعد اجازه پخش پیدا کرد، اثری که مضامینی عاشورایی داشت و نشانه ای بود از اینکه او از همان ابتدا دغدغه هایی مذهبی را در کارهایش دنبال می کرد.
شفیعی کار خود را در حوزه سریال سازی از همان اواسط دهه ۸۰ آغاز کرد و اگرچه هر چند سال یک بار فیلم های سینمایی چون «زندگی خصوصی آقا و خانم میم»، «سر به مهر» یا «شعله ور» را هم تهیه کنندگی کرده با این حال کارنامه سریالی او در ...

سرخط اخبار