تامین امنیت و آرامش مردم وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰
گروه استان ها- فارس- فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی تمام سعی خود را کرده است که وظایف ذاتی اش که تامیت امنیت، آرامش و آسایش مردم است را به نحو احسن انجام دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در دیدار با آیت الله "علی اصغر دستغیب" تولیت حرم مطهر شاه چراغ(ع)، با بیان اینکه نیروی انتظامی گام های خوبی در کشور برداشته و در یک فضای آرام و بدون حاشیه مشغول خدمت به شهروندان است، تصریح کرد: در این زمینه توانسته ایم رضایت مقام معظم له و مسئولان را جلب کنیم.
سردار "اشتری" با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با هرگونه بی نظمی و مخلان نظم و امنیت در حوزه های مختلف برخورد جدی می کند، اظهار داشت: ان شاء اله با لطف و عنایت حق تعالی، رهنمودهای امام خامنه ای و تلاش همکاران در نیروی انتظامی بتوانیم بیش از گذشته به مردم خدمت کنیم و سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری باشیم.
وضعیت امنیت در استان فارس بسیار مطلوب است
در ادامه تولیت حرم مطهر شاه چراغ(ع)، فعالیت های پلیس فارس در خصوص نظم و امنیت را ستودنی خواند و افزود: این استان بدون کوچکترین ادعایی در یک وضعیت بسیار آرام قرار دارد.
آیت الله "دستغیب" با بیان اینکه اگر وضعیت امنیت در کشور را نسبت به گذشته مقایسه کنیم خیلی بهتر شده است، تصریح کرد: این کارها فردی نیست و مدیربت و فرماندهی نقش به سزایی در این زمینه دارد.
تولیت حرم مطهر شاه چراغ(ع) به اهمیت کار و ماموریت مرزبانی اشاره کرد و گفت: یکی از مواردی که ما در نظام مقدس جمهوری اسلانی ایران و در حال حاضر بیش از امور دیگر باید به آن توجه داشته باشیم مسئله مرزبانی است.
وی افزود: فرمانده انتظامی فارس در زمان مسئولیت خود کارهای بسیار مهم و ارزنده ای انجام داده است و این استان متنعم به یک نعمت و موهبت الهی بود.
وی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای سردار "رهام بخش حبیبی"، از تلاش های صورت ...

سرخط اخبار