اعتمادآنلاین| اولین قطعه «روزبه حصاری» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با عنوان «بی مقصد» در سایت های موسیقی کشور منتشر شد. روزبه حصاری مدت هاست در زمینه موسیقی و خوانندگی فعالیت جدی دارد و اولین قطعه خود را با حال و هوای مجموعه بچه مهندس اجرا کرده است.
روزبه حصاری در صفحه اینستاگرامش این قطعه را پست کرده و نوشته است: «از زمانی که یادم میاد، موسیقی جزو دغدغه هام بوده؛ تو این چندسال هم هر زمان مجالی پیدا کردم نزد بزرگان عرصه موسیقی کشور، شاگردی کردم و می کنم. خوشحالم که به کمک رفیق قدیمی ام «میلاد جوزی» هم زمان با لطفِ بی دریغ شما به مجموعه «بچه مهندس» این برگ سبز رو تقدیم تان می کنم. نمى دونم چطوری از مهر و محبتی که این مدت نسبت به من داشتید تشکر کنم. سپاس ویژه از علیِ غفارى عزیز و اعتماد ایشان. و ممنونم از تک تک عوامل درخشان مجموعه بچه مهندس. قدردانِ رفقایى هستم که شانه به شانه و با مهری بی دریغ در این پروسه دست یارى دادند.امیدوارم این هدیه ناقابل رو در آستانه عید سعید فطر دوست داشته باشید و برای گوش های شما عزیزان، امانت دار خوبی باشم...»
قطعه بی مقصد با صدای روزبه حصاری و تنظیم و میکس و مستر میلاد جوزی منتشر می شود. شاعر و آهنگساز این قطعه هادی جولانی است. ویولون این قطعه توسط بابک ایمانی، گیتار توسط علیرضا الیاسوند، ویدئو توسط نیما کزازی و عکس توسط امین مرادی راد انجام شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری