شاهرخ استخری، زاده ۱۴ مهر ۱۳۶۰ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی درحال حاضر صاحب برند سنجاق است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
شاهرخ استخری بازیگر است. شاهرخ اسختری در سریال های متعددی ایفای نقش کرده است. شاهرخ استخری متأهل است. شاهرخ استخری دو دوختر دارد. شاهرخ استخری در سریال فاصله ها بازی کرده است. شاهرخ استخری متأهل است.
شاهرخ استخری، زاده ۱۴ مهر ۱۳۶۰ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی درحال حاضر صاحب برند سنجاق است.
از جمله فعالیت های او می توان به مجموعه های تلویزیونی دلنوازان، فاصله ها، ساعت شلوغی، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان اشاره کرد. وی که به واسطۀ بازی در سریال های دلنوازان و فاصله ها شهرت پیدا کرده بود، برای مدت ۵ سال وارد عرصهٔ بازیگری در سینما شد و از تلویزیون فاصله گرفت؛ همین موضوع باعث گردید تا پس از بازگشت مجدد به تلویزیون و بازی در مجموعه هائی همچون آمین و… استقبال خوبی از کارهای وی صورت نگیرد.
شاهرخ استخری در مصاحبه ای (برنامه دورهمی) اعلام داشت: علت منفی شناخته شدن شخصیت او و پیشنهاد بازی کردن در نقش های منفی از سوی تهیه کنندگان به وی؛ از تاثیر نقش هایش در دو سریال ابتدایی اش نشاًت گرفته است. او صاحب دو فرزند دختر به نام های پناه و نبات می باشد که هر دو متولد بلژیک هستند.
زندگی شخصی
شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد، او پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 82-1381 گام بر عرصه ی هنر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند.
فعالیت حرفه ای
او با تله فیلم تلخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری