وزیر راه و شهرسازی از بزرگراه «سراب- بستان آباد» بازدید کرد

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۴
به گزارش خبرنگار مهر ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر خود به استان آذربایجان شرقی، شامگاه دیروز چهارشنبه از پروژه بزرگراه «سراب - بستان آباد» بازدید کرد. وی در جریان این سفر ۷ کیلومتر از بزرگراه «سراب - بستان آباد» به بهره برداری رسید. وزیر راه و شهرسازی در این خصوص گفت: ۱۵ کیلومتر دیگر این پروژه قبل از فرارسیدن فصل زمستان زیرسازی و آسفالت ریزی می شود. گفتنی است این پروژه در سه قطعه در حال اجرا است که طول قطعه یک ۲۷ کیلومتر بوده که زیر بار ترافیک رفته، قطعه دو به طول ۲۵ کیلومتر بوده که هفت کیلومتر از آن زیر بار ترافیک رفته و قطعه سه به طول ۲۵ کیلومتر بوده که ۱۲ کیلومتر از آن زیر بار ترافیک رفته است. اسلامی امروز نیز از پروژه های بزرگراه مرند- جلفا، آزادراه تبریز- مرند- بازرگان، آزادراه تبریز- ارومیه و بزرگراه تبریز- سهند بازدید می کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر خود به استان آذربایجان شرقی، شامگاه دیروز چهارشنبه از پروژه بزرگراه «سراب - بستان آباد» بازدید کرد.
در جریان این سفر ۷ کیلومتر از بزرگراه «سراب - بستان آباد» به بهره برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی در این خصوص گفت: ۱۵ کیلومتر دیگر این پروژه قبل از فرارسیدن فصل زمستان زیرسازی و آسفالت ریزی می شود.
گفتنی است این پروژه در سه قطعه در حال اجرا است که طول قطعه یک ۲۷ کیلومتر بوده که زیر بار ترافیک رفته، قطعه دو به طول ۲۵ کیلومتر بوده که هفت کیلومتر از آن زیر بار ترافیک رفته و قطعه سه به طول ۲۵ کیلومتر بوده که ۱۲ کیلومتر از آن زیر بار ترافیک رفته است.
وی در جمع خبرنگاران همچنین با اشاره به اینکه دستورلازم برای تکمیل مسکن مهر سراب صادر شد، گفت: اختیارات لازم در زمینه مسکن به استان ها داده شده و شورای مسکن استان ها اکنون پس از چند سال وقفه، با ریاست استاندار و با حضور قائم مقام وزیر در امور مسکن مهر تشکیل جلسه می دهد.
اسلامی اظهار داشت: قطعاً اگر پروژه مسکن مهری نیمه کاره مانده و علت آن نیز مشکلات حقوقی نباشد، برای پیشبرد آن چاره ای می اندیشیم.
وزیر راه و شهرسازی در خصوص راه آهن تبریز- میانه نیز گفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم کشور است و با توجه به اهمیتی که دولت برای توسعه ریلی قائل است، این محور جزو یکی از ۵ محور اولویت دار در کشور انتخاب شده است.
اسلامی گفت: هزینه های اصلی این پروژه انجام شده و مسیر میانه تا بستان آباد در سال جاری به بهره برداری می رسد و بقیه مسیر تا تبریز نیز به سرعت اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه هیچ مانعی برای اجرای این پروژه وجود ندارد، ...

سرخط اخبار